Іноземець

Фільм Іноземець (2017) онлайн українською дивитися

Іноземець

Назва: Іноземець / The Foreigner
Рік: 2017
Жанр: Бойовик, Трилер
Режисер: Мартін Кемпбелл
Актори: Джекі Чан, Пірс Броснан
Тривалість: 01:54:00

Опис: Фільм «Іноземець» (2017) розповідає про ветерана в’єтнамської війни, який спочатку воював на боці В’єтконгу, але після страти батька комуністами перейшов на бік військ США. Після поразки жителів півдня і взяття Сайгона, Нгуен не встигає покинути місто і потрапляє до в’язниці. Відбувши термін і пройшовши процедуру «перевиховання» в особливому таборі, він все ж виходить на свободу, після чого тікає разом зі своєю сім’єю до Гонконгу, де, як він вважає, всі неприємності залишаться в минулому.

Дорогою їх наздоганяє біда – тайські пірати захоплюють судно і вбивають двох старших дочок. Переживши страшну трагедію, Нгуєн у результаті опиняється в Лондоні, де, отримавши прізвисько Китаєць, тримає невелику закусочну і веде розмірене життя обивателя. Але щастя триває недовго: у результаті вибуху, влаштованого ірландськими терористами, гинуть його дружина і молодша дочка.

Оскаженілий небажанням поліції розслідувати злочин до кінця, він сам починає пошуки. Незабаром йому вдається вийти на одного з лідерів ІРА, але ситуація ускладнюється тим, що теракт здійснила група радикалів-відступників, з якими не можуть впоратися навіть власні боси. Тепер для Нгуєна настав час скинути маску добропорядного громадянина і повернутися до темного минулого. Адже там, у джунглях, він був одним з кращих підривників по обидва боки фронту. Фільм Іноземець онлайн українською дивитися на КіноНаХаті.

1 2 3
 

Фільм Іноземець (2017) онлайн дивитися українською


загрузка...