Хроніки Ріддіка

Хроніки Ріддіка онлайн українською дивитися

Хроніки Ріддіка

Назва: Хроніки Ріддіка / The Chronicles of Riddick
Рік: 2004
Жанр: Бойовик, Фантастика
Режисер: Девід Туї
Актори: Він Дізель, Колм Феор
Тривалість: 02:14:00

Короткий опис: Фільм «Хроніки Ріддіка» про небезпечного злочинця, який захоплює зореліт з найманцями, які полюють на нього, і використовує його в своїх інтересах. Героя розшукують по всій галактиці. Виявляється, він знадобився замовнику, який призначив високу нагороду за упіймання цього суперзлодія. Ріддік повинен протистояти некромонгерам.

Ці вбивці прагнуть знищити все живе, і зупинити їх можуть тільки мешканці планети Фурія. Злочинець Ріддік – найвідоміший з них і найбільш здібний. Але у нього є своя мета – розшукати дівчину-сироту Джек, яка вибрала для себе особливий шлях. Запрошуємо дивитися Хроніки Ріддіка онлайн на КіноНаХаті.

Повний опис
Сюжет фільму продовжує сагу про пригоди невловимого і найнебезпечнішого злочинця у всесвіті.

Залишивши, своїх друзів – Імама і юну Джек – у безпеці на тихій планеті під назвою Геліон Прайм, Ріддік ховається у крижаному світі “UV 6″. Через деякий час за ним перебуває команда мисливців за головами, очолювана Тумбсом. Ріддік обеззброює їх і дізнається про те, що його видали з Геліону Прайм. Прибувши до Імама, герой чує слова про допомогу: його рідній планеті загрожує швидка загибель від раси некромонгерів. У той же день кораблі цих прибульців вторгаються і підкорюють Геліон Прайм, а Ріддіка захоплює нова команда головорізів Тумбса. Вони доставляють його на страшну планету Крематорію. Фільм Хроніки Ріддіка онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Фільм Хроніки Ріддіка (2004) онлайн українською дивитися


загрузка...