Гордість, упередження та зомбі

Гордість, упередження та зомбі онлайн українськоб дивитися/скачати постер

Гордість, упередження та зомбі

Назва: Гордість, упередження та зомбі / Pride and Prejudice and Zombies
Рік: 2016
Жанр: Жахи, Бойовик
Режисер: Берр Стірс
Актори: Лілі Джеймс, Ліна Хіді, Метт Сміт та ін.
Тривалість: 01:48:00

Короткий опис: Фільм «Гордість, упередження та зомбі» – це ядерна суміш роману знаменитої письменниці Джейн Остін і сучасних фантастичних історій про зомбі.

Історія кінострічки розповідає про молоду дівчину на ім’я Елізабет Беннет. Вона разом із сестрами веде жорстоку боротьбу проти численних живих трупів, що заполонили її селище. Чи зможе вона впоратися з усім цим, особливо якщо врахувати, що молодий і амбітний містер Дарсі трішки відволікає її від цього заняття? На вас чекають красиві любовні сцени, хрускіт кісток, а також застигла в жилах кров від ожилих мерців. Запрошуємо дивитися Гордість, упередження та зомбі онлайн на КіноНаХаті.

Повний опис
Містер Беннет і його дружина завжди виховували дітей в кращих традиціях, як це і слід було робити за часів середньовічної Англії. Тепер, коли доньки стали дорослими, мати серйозно почала турбуватися про те, щоб вдало видати їх заміж. Вона постійно вишукувала молодих і не дуже чоловіків, які могли б стати хорошою парою для її доньок.

Одного разу всю країну сколихнула жахлива новина – вчені виявили дивний вірус. Його походження неможливо пояснити, але зараженим людям більше не страшна смерть – після смерті вони знову стають на ноги, перетворюючись на кровожерливих монстрів. Ця епідемія дуже швидко поширюється, і її не можна зупинити. Батько дівчат приймає рішення відправити їх в монастир Шаолінь, щоб там доньки навчилися всім бойовим мистецтвам і поводженню зі зброєю, адже вбити зомбі – це єдиний спосіб зупинити його. Фільм Гордість, упередження та зомбі онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Гордість, упередження та зомбі (2016) онлайн українською


загрузка...