Гордість, упередження та зомбі

Гордість, упередження та зомбі онлайн українськоб дивитися/скачати постер

Гордість, упередження та зомбі

Назва: Гордість, упередження та зомбі / Pride and Prejudice and Zombies
Рік: 2016
Жанр, теґи: Жахи, Бойовик
Режисер: Берр Стірс
Актори: Лілі Джеймс, Ліна Хіді, Метт Сміт та ін.
Тривалість: 01:41:00
Мова: Українська
Завантажити:

Короткий опис: Фільм «Гордість, упередження та зомбі» – це ядерна суміш роману знаменитої письменниці Джейн Остін і сучасних фантастичних історій про зомбі.

Історія кінострічки розповідає про молоду дівчину на ім’я Елізабет Беннет. Вона разом з сестрами веде жорстоку боротьбу проти численних живих трупів, що заполонили її селище. Чи зможе вона впоратися з усім цим, особливо якщо врахувати, що молодий і амбітний містер Дарсі трішки відволікає її від цього заняття? На вас чекають красиві любовні сцени, хрускіт кісток, а також застигла в жилах кров від ожилих мерців. Запрошуємо безкоштовно дивитися/скачати кіно Гордість, упередження та зомбі онлайн на КіноНаХаті.

Повний опис

Повний опис: Містер Беннет і його дружина завжди виховували дітей в кращих традиціях, як це і слід було робити за часів середньовічної Англії. Тепер, коли доньки стали дорослими, мати серйозно почала турбуватися про те, щоб вдало видати їх заміж. Вона постійно вишукувала молодих і не дуже чоловіків, які могли б стати хорошою парою для її доньок.

Одного разу всю країну сколихнула жахлива новина – вчені виявили дивний вірус. Його походження неможливо пояснити, але зараженим людям більше не страшна смерть – після смерті вони знову стають на ноги, перетворюючись на кровожерливих монстрів. Ця епідемія дуже швидко поширюється, і її не можна зупинити. Батько дівчат приймає рішення відправити їх в монастир Шаолінь, щоб там доньки навчилися всім бойовим мистецтвам і поводженню зі зброєю, адже вбити зомбі – це єдиний спосіб зупинити його. Фільм Гордість, упередження та зомбі онлайн українською можна дивитися та скачать на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 


Скачати фільм Гордість, упередження та зомбі українською торрент: Скоро


загрузка...