Голодні ігри 2: У вогні

Голодні ігри: У вогні постер

Голодні ігри: У вогні

Назва: Голодні ігри: У вогні / The Hunger Games: Catching Fire
Рік: 2013
Жанр: Бойовик, Фантастика
Режисер: Френціс Лоуренс
Актори: Дженніфер Лоуренс, Джош Гатчерсон, Вуді Харельсон та ін.
Тривалість: 02:26:00

Короткий опис: Головні герої першої частини Катніс Евердін і Піт Меларк змогли вижити у страшному, смертельному змаганні на виживанні. Але випробування їх на цьому не скінчилися. Далеко не всім подобається така перемога. Тепер молодих людей вважають небезпечними. У результаті вони знову опиняються на арені тепер уже ювілейних “Голодних ігор”, лицем до лиця зі смертю. Героям фільму знову доведеться прийняти виклик і вступити в бій. Заради власного майбутнього, своєї любові і надії бути щасливими. Запрошуємо дивитися Голодні ігри: У вогні онлайн на нашому сайті КіноНаХаті.

Повний опис
Фантастичний фільм продовжує розповідати про пригоди юної дівчини і її близького друга. Після того, як їм вдалося вижити в жорстоких Голодних іграх Піт і Катніс намагаються забути про все, що з ними сталося. Тепер Катніс вважається ворогом держави за своє непокору Капітолію, а всім її близьким людям загрожує велика небезпека.

Ювілейні 75-ті ігри будуть особливими: у них беруть участь переможці всіх попередніх ігор, а значить найсильніші, найхитріші, найжорстокіші. У їх число також входять Піт і Катніс. Але тільки цього разу правила гри будуть ще більш жорстокими, а ставки більш високими. Кожному гравцеві доведеться зустрітися лицем до лиця зі смертю, але не кожному вдасться вижити. Фільм Голодні ігри 2 онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Голодні ігри 2: У вогні (2013) онлайн українською


загрузка...