Голодні ігри

Голодні ігри постер

Голодні ігри

Назва: Голодні ігри / The Hunger Games
Рік: 2012
Жанр: Бойовик, Фантастика
Режисер: Ґері Росс
Актори: Дженніфер Лоуренс, Джош Гатчерсон
Тривалість: 02:23:00
Завантажити: .avi (2.1 GB, torrent, Ukr)

Короткий опис: Дії фантастичного фільму відбуваються в майбутньому. Щороку в деспотичній державі Панем влаштовуються ігри на виживання. З дванадцяти округів відбирають дівчат і хлопців віком від дванадцяти до вісімнадцяти років, потім їх навчають виживати, а після відправляють брати участь у найжорстокішій і кривавій грі, за якої глядачі стежать в прямому ефірі.

Ця голодна гра стала улюбленим видовищем жорстоких людей, адже переможцем залишається тільки один учасник. Жереб випадає на молодшу сестру головної героїні, однак вона викликається брати участь замість сестри. В іграх також бере участь кращий друг її дитинства Піт, з яким їм належить стати заклятими ворогами і боротися за власне життя всіма способами. Велика гра змінить кожного. Запрошуємо дивитися Голодні ігри онлайн на сайті КіноНаХаті.

Повний опис
Екранізація першої книги з однойменної трилогії американської письменниці Сьюзен Коллінз. Головна героїня фільму, юна дівчина, живе в постапокаліптичному світі, що виник на місці сучасної Північної Америки після глобальної катастрофи. Щороку тут проводять розважальний турнір, правила гри в якому прості і жорстокі. Турнір – справжня гра на виживання, і переможець в ній може бути тільки один.

Страшний жереб в числі інших учасників вибирає молодшу сестру головної героїні картини, яку дівчина добровільно викликається замінити. Разом з нею на арену виходить і її друг дитинства. А за турніром пильно спостерігає ще один давній друг дівчини, який закоханий в неї. Під пильним поглядом телекамер і мільйонів телеглядачів героїня фільму вступає в бій з самою смертю. Чи зможе вона виграти його і що чекає в кінці турніру на того, хто програє? Фільм Голодні ігри онлайн українською дивитися та скачать торрент на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Фільм Голодні ігри (2012) онлайн українською дивитися

Скачати фільм Голодні ігри українською торрент: .avi (2.1 GB, torrent, Ukr)


загрузка...