Голодні ігри 3: Переспівниця. Частина 1

Голодні ігри 3: Переспівниця. Частина 1 постер

Голодні ігри 3: Переспівниця. Частина 1

Назва: Голодні ігри 3: Переспівниця. Частина 1 / The Hunger Games: Mockingjay – Part 1
Рік: 2014
Жанр: Бойовик, Фантастика
Режисер: Френціс Лоуренс
Актори: Дженніфер Лоуренс, Джош Гатчерсон, Вуді Харельсон та ін.
Тривалість: 02:03:00

Короткий опис: Головні герої залишаються живими після чергової сутички з системою. Але Піт потрапляє в полон до Капітолію, який хоче таким чином контролювати Катніс. Дівчина в цей же час ще нічого не знає про долю Піта. Тепер все вирішить таємничий 13-й Дистрикт, який так довго мовчав у тіні. Але Катніс треба стати ще сильнішою і жорстокішою для того, щоб врятувати своїх близьких і перемогти. Запрошуємо дивитися Голодні ігри 3: Переспівниця – Частина 1 онлайн на КіноНаХаті.

Дивитися також: Голодні ігри тут онлайн українською

Повний опис
Фільм, створений за мотивами заключної книги трилогії« Голодні ігри» письменниці Сьюзен Коллінз. Незважаючи на всі труднощі, Катніс Евердін зуміла двічі вижити в іграх, але навіть після цього труднощі і випробування не залишають героїню. Капітолій розсерджений і жадає помсти. Піт стає заручником можновладців, і Катніс нічого не знає про його долю. І тоді з тіні виходить Дистрикт-13, який, як виявилося, аж ніяк не вигадка.

Країну охоплює заколот, і символом повстання несподівано для себе самої стає Катніс. Героїня, якщо не бажає ставати пішаком у чужій грі і хоче врятувати свого коханого, повинна взяти свою долю в свої руки і стати ще сильнішою. Набагато більш сильною, ніж їй доводилося бути, борючись у іграх на виживання. Фільм Голодні ігри 3 онлайн українською дивитися та скачать торрент безкоштовно на нашому інтернет-кінотеатрі.

Скріншоти до фільму

1

2

3

 

Голодні ігри 3: Переспівниця – Частина 1 (2014) онлайн дивитися


загрузка...