Година пік

Година пік онлайн

Година пік

Назва: Година пік / Rush Hour
Рік: 1998
Жанр: Бойовик, Комедія
Режисер: Бретт Ретнер
Актори: Джекі Чан, Кріс Такер
Тривалість: 01:38:00

Короткий опис: Фільм «Година пік» – це смішна кримінальна комедія, прикрашена дуетом Кріса Такера та Джекі Чана. У Лос-Анджелесі відбулося неймовірна подія – викрадена дочка китайського консула. Злочинці вимагають за неї нечувану суму грошей. ФБР відправляє на пошуки найкращих фахівців. Однак консул вимагає, щоб справою зайнявся його кращий друг – інспектор з Гонконгу Лі. Співробітники ФБР вважають, що вони впораються із завданням набагато краще, і, щоб відвернути інспектора, приставляють до нього балакучого поліцейського Джеймса Картера. Запрошуємо дивитися Година пік онлайн на КіноНаХаті.

Повний опис
У китайського консула Хана, який відкриває в Лос-Анджелесі виставку, викрадена маленька донька. Підле викрадення – справа рук американо-китайської мафії, яка вирішила отримати від дипломата величезний викуп. Не сподіваючись на розпочате розслідування, доведений до відчаю батько викликає в Штати давнього друга сім’ї – відважного інспектора Лі, грозу гонконгських бандитів. Детектив, який учив дівчинку прийомам кунг-фу, любить дитину як рідну, тому негайно вилітає до Америки.

Візит китайського копа зовсім не радує бравих агентів ФБР, які розслідують злочин, який пахне міжнародним скандалом. Щоб відвернути китайця від розслідування, ФБРівці прикріплюють до нього балакучого і нікчемного поліцейського Джеймса Картера, сподіваючись, що докучливий детектив зв’яже гостю руки. Урядові агенти жорстоко прораховуються: крутий інспектор Лі і безглуздий офіцер Картер починають власну операцію, що приводить в жах викрадачів, мафію і весь Лос-Анджелес. Фільм Година пік 1 онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Година пік (1998) онлайн українською


загрузка...