Гнів Титанів

Фільм Гнів Титанів (2012) онлайн українською дивитися

Гнів Титанів

Назва: Гнів Титанів / Wrath of the Titans
Рік: 2012
Жанр: Бойовик, Фентезі
Режисер: Джонатан Лібесман
Актори: Сем Вортінгтон, Ліам Нісон
Тривалість: 01:40:00

Короткий опис: Через 10 років після фантастичного поєдинку з Креном у минулій частині Персей живе спокійно, виховуючи свого сина. Тим часом бій за владу над Землею розгорається з новими силами.

Нестача людського шанування послаблює олімпійців, і ті потроху втрачають контроль над заточеними в тюрмі могутніми побратимами і їхнім злісним ватажком. Зевсу все важче керувати, адже сила і гнів титанів росте. Персей не може залишитися осторонь, дізнавшись, що Аїд з Аресом хочуть вбити Громовержця і вступають у злочинну змову з Кроносом. Герой збирається проникнути в саме серце Аїдового царства, щоб поборотися з ворогами і не дати їм знищити людський рід. Запрошуємо дивитися Гнів Титанів онлайн українською на КіноНаХаті.

Повний опис
Сюжет фентезі-фільму переносить глядача в античні часи, коли на землі правили боги Олімпу, а люди лише сподівалися на їхню милість. Через десять років після того, як Персей здолав Кренома, він оселився у невеликому поселенні, займається рибальством і виховує сина Геліоса.

У цей час боги ведуть боротьбу з титанами. Вони стали втрачати свою владу і могутність над смертними людьми, які перестали молитися і вірити в більшість з них. Арес і Аїд планують повалити правлячого Зевса, для чого укладають угоду з Кроносом, який давно мітить на його місце.

Однак, знаходиться відважний герой в особі Персея, який не може стояти осторонь і дивитися на здійснення змови проти свого батька. Заручившись підтримкою Андромеди, Гефеста і Агерона, Персей вирушає у далеку і небезпечну подорож до підземного царство Аїда, звідки живим мало хто повертався. Головному героєві доведеться повалити титанів, врятувати батька і відновити мир і спокій на землі. Фільм Гнів Титанів онлайн дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Гнів Титанів (2012) онлайн українською дивитися


загрузка...

Da nik g0g
2018-06-02 12:01:07
Класний фільм