Глобальне вторгнення: Битва Лос-Анджелес

Глобальне вторгнення: Битва Лос-Анджелес (2011) онлайн дивитися

Глобальне вторгнення: Битва Лос-Анджелес

Назва: Глобальне вторгнення: Битва Лос-Анджелес / Battle: Los Angeles
Рік: 2011
Жанр: Бойовик, Фантастика
Режисер: Джонатан Лібесман
Актори: Аарон Екхарт, Мішель Родрігез
Тривалість: 01:56:00

Короткий опис: Фантастичний бойовик «Глобальне вторгнення: Битва Лос-Анджелес» своєю назвою ніби нагадує, що коли-небудь планету доведеться захищати всім разом, незалежно від статі, раси та національності. Цього разу боротися проти іноземних загарбників випала загону морських піхотинців. Чи зможуть спеціально підготовлені солдати врятувати Лос-Анджелес від інопланетного вторгнення? Фільм містить фантастичні сцени військових дій як на планеті Земля, так і за її межами. Запрошуємо дивитися Глобальне вторгнення: Битва Лос-Анджелес онлайн на КіноНаХаті.

Повний опис
Навесні 2011 року в океан неподалік від великих розташованих на узбережжі міст падають метеорити. Ця подія не викликає побоювань, проте в якийсь момент стає ясно, що об’єкти, прийняті людством за метеорити, насправді є інопланетними кораблями. Морпіх Майкл Нанц разом з іншими військовими прибуває в Лос-Анджелес, щоб захистити місто від інопланетного вторгнення. Нанц втратив в Іраку своє відділення, але він не має наміру здаватися без бою.

Оборона Лос-Анджелеса йде невдало: ВВС не можуть забезпечити сухопутним військам своєчасну підтримку з повітря, оскільки їхнім пріоритетним завданням є бомбардування району Санта-Моніки. Перед взводом Нанца ставиться завдання врятувати якомога більше цивільних у Західному районі Лос-Анджелеса, поки бомбардування ще не почалася. Взвод знаходить у поліцейській дільниці п’ятьох уцілілих, і коли стає ясно, що евакуювати їх неможливо, береться самостійно провести евакуацію. Фільм Глобальне вторгнення: Битва Лос-Анджелес онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Глобальне вторгнення: Битва Лос-Анджелес (2011) онлайн дивитися

Player #1


Player #2
загрузка...