Геркулес

Геркулес постер

Геркулес

Назва: Геркулес / Hercules
Рік: 2014
Жанр: Бойовик
Режисер: Бретт Ретнер
Актори: Дуейн Джонсон, Руфус Сьюелл, Джон Херт та ін.
Тривалість: 01:38:00

Короткий опис: У жилах Геракла тече кров земної жінки і великого Зевса, повелителя усіх богів. Більше тисячі років він бродить по світу, намагаючись знайти своє місце. Він здійснив дванадцять найбільших подвигів, але не отримав бажаного задоволення. Геракл втратив свою сім’ю і залишився один. Щоб заглушити душевний біль, він знову і знову відправляється на війну. Тільки в кривавих битвах знаходить він хоч якийсь спокій.

Поступово до Геракла приєднуються ще п’ятеро відважних воїнів і одна безстрашна воячка. Всі вони втратили сенс життя і не мають певної мети, їх цікавлять лише битви. Ці відчайдушні воїни заробляють на життя тим, що б’ються на стороні правителів, які пропонують їм гідну плату. Дізнавшись про команду Геракла, фракійский цар на ім’я Котіс платить безстрашним воїнам великі гроші за те, щоб вони взялися за навчання його армії і зробили її наймогутнішою на землі. Товариші чесно виконують доручену їм роботу. Але одного разу головний герой починає підозрювати, що Котіс не так простий, як здається на перший погляд. Геракл побачив, як цар наказав своїм солдатам знищити сусідні поселення разом з мирними жителями. Запрошуємо дивитися фільм Геркулес онлайн на сайті КіноНаХаті.

Повний опис
Багато сотень років тому змучена душа поневірялася по Землі, та, що повною мірою не могла назвати себе ні чоловіком, ні богом. Геракл, сильний і відважний син бога Зевса, царя всіх богів, знайшов лише страждання у своєму житті. Після того як він зробив всі свої 12 подвигів і втратив свою сім’ю, його сита і розчарована у всьому душа повернулася до богів спиною, і він знаходить розраду виключно в кривавих битвах.

За роки мандрівок Геракл зібрав навколо себе шість подібних людей, і все, що їх пов’язує, – це любов до бою і постійна присутність поруч смерті. Ці жінки і чоловіки ніколи не задаються питанням, куди і навіщо їм йти. Головне – скільки їм заплатять. І ось тепер цар Фракії наймає їх для того, щоб вони навчили його людей стати найбільшою армією всіх часів. Для чого йому це потрібно? Геракл і його люди не задаються таким питанням, поки в душу сина Зевса не починає закрадатися сумніви. Може, побачивши, що їм належить тренувати армію, покликану стати самою безжальної і кровожерливою ​​з усіх, що коли-небудь існувала, настав, нарешті, час для цих втрачених душ відкрити очі і побачити, як далеко вони полягли? І, може, є ще можливість все виправити і спробувати зупинити божевільного від влади царя, що намірився вести свою армію в Грецію, а, можливо, і на Олімп? Фільм Геркулес українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Фільм Геркулес (2014) онлайн українською


загрузка...