Хенкок

Фільм Хенкок онлайн дивитися українською

Хенкок

Назва: Хенкок / Hancock
Рік: 2008
Жанр: Бойовик, Фантастика
Режисер: Пітер Берґ
Актори: Вілл Сміт, Шарліз Терон
Тривалість: 01:32:00

Короткий опис: Хенкок, незвичайний житель Лос-Анджелеса, який володіє суперсилою – уміє літати і залишається неушкодженим при будь-яких атаках. Свої неймовірні здібності герой використовує тільки для добрих справ – встає на шляху злочинців і виручає земляків під час катастроф, але містяни все ж нею не задоволені.

Відбувається це тому, що, переслідуючи злочинців, відважний і злегка незграбний супергерой не знає міри, і його забави приносять громадянам великий фінансовий збиток. Схоже, цьому хлопцеві доведеться серйозно подумати над тим, як відновити з простими смертними хороші відносини. Запрошуємо дивитися фільм Хенкок онлайн на КіноНаХаті.

Повний опис
Стрічка про пригоди базталанного супергероя, який веде асоціальний спосіб життя. Напевно, це перший випадок, якщо розглядати сучасну кінотворчість про супергероїв, коли головний герой не має постійного місця проживання і є алкоголіком.

Усі добрі справи, які прагне здійснювати супергерой, завершуються ще більшим злом і руйнуваннями. Йому все одно на думку оточуючих, він бореться зі злом своїми методами. Але все змінюється після того, як він рятує одного жителя рідного міста, Хенкоку доведеться переосмислити свою поведінку, вчинки і свою роль у суспільстві. Фільм Хенкок онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Фільм Хенкок (2008) онлайн дивитися українською


загрузка...