Форсаж

Форсаж онлайн українською

Форсаж

Назва: Форсаж / The Fast and the Furious
Рік: 2001
Жанр: Бойовик
Режисер: Роб Коен
Актори: Він Дізель, Пол Вокер, Мішель Родріґез
Тривалість: 01:47:00

Короткий опис: Брайан – поліцейський, впроваджений з особливим завданням у банду автогонщиків під проводом знаменитого чемпіона Доменіка Торетто. І хоча герой пам’ятає про свої службові обов’язки, закоханому в автомобілі і швидкість хлопцю стає все важче розрізняти ворогів і друзів в атмосфері захопливих незаконних гонок вулицями міста. Однак рано чи пізно настане час, коли зробити остаточний вибір все ж таки доведеться.

Гостросюжетний трилер-бойовик німецького режисера Роба Коена в прокаті майже в 6 разів перекрив витрати на бюджет і став основою культової кінофраншизи. Запрошуємо дивитися Форсаж онлайн на сайті КіноНаХаті.

Повний опис
Головний герой на ім’я Брайан не може жити без гоночних машин. Його мрія – стати членом банди автогонщика на ім’я Домінік Торетто, визнаного короля вулиць. Але не все так просто, як здається: Брайан – поліцейський під прикриттям, якого необхідно впровадитися в оточення Домініка, оскільки його вважають причетним до численних пограбувань трейлерів. Однак завдання опиняється під загрозою.

Ставши частиною команди Домініка і завоювавши його довіру, Брайан все сильніше відчуває, що образ життя «ангелів доріг» – не просто завдання, а те, до чого він сам завжди прагнув. Він відчуває, що не здатен виконати свою місію, і що вибір між дружбою, у яку переросли стосунки з Домініком, і обов’язком буде непростим. Крім того, участь в автоперегонах стає сенсом життя Брайана, і він повністю занурюється у своє нове захоплення. До того ж, чи дійсно Домінік – винуватець зухвалих пограбувань? Можливо, насправді поліція весь цей час помилялася. Фільм Форсаж 1 онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Фільм Форсаж 1 (2001) онлайн українською


загрузка...