Форсаж 8

Фільм Форсаж 8 (2017) онлайн українською дивитися

Форсаж 8

Назва: Форсаж 8 / The Fate of the Furious
Рік: 2017
Жанр: Бойовик
Режисер: Ф. Ґері Ґрей
Актори: Він Дізель, Двейн Джонсон, Шарліз Терон, Джейсон Стетгем, Скотт Іствуд, Курт Рассел
Тривалість: 02:16:00

Короткий опис: Восьма частина гоночної франшизи – «Форсаж 8», що почалася в 2001 році однойменним фільмом. Гостросюжетний бойовик про злагоджену команді гонщиків, яка постійно стає на шляху дуже небезпечних людей.

Історія в одній з найпопулярніших і успішних кіносаги показує глядачеві як перевірених часом і різними обставинами людей, так і нових персонажів – їм доведеться стати своїми в родині, якою так пишається незворушний Домінік Торетто. Розлучившись з Брайаном О’Коннором, Дом і його люди знову потрапляють у неприємності, стикаючись з черговим ворогом, який ні перед чим не зупиниться, аби досягти мети. Запрошуємо дивитися Форсаж 8 онлайн на КіноНаХаті.

Повний опис
Після успішної операції по затриманню Деккарда Шоу команда Домініка Торетто вирушає в Нью-Йорк, щоб допомогти агенту урядової служби під кодовим ім’ям «Містер Ніхто» (Курт Рассел) розібратися з новою проблемою.

Перш ніж відбудеться найкрутіша гонка в історії Великого Яблука, їм доведеться побувати на Кубі з проміжною місією. На допомогу Торетто приходить новий співробітник з силових структур (Скотт Іствуд), ну а противник цього разу дуже незвичайний – це дуже розумна, розважлива і скажено спокуслива лиходійка у виконанні Шарліз Терон.

Домінік розуміє, що на нього і всю його «хресну сім’ю» очікують нові, більш жахливі випробування, коли потрібно задіяти не тільки вміння водити тачку, але і прокручувати в голові шляхи до тактичного відступу. Нові тачки, нові персонажі та ще більше запаморочливих перегонів у восьмій частині. Фільм Форсаж 8 онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Фільм Форсаж 8 (2017) онлайн дивитися українською


загрузка...

Іваночка Волощук
2017-04-20 10:19:16
коли буде українською?