Форсаж 6

Форсаж 6 онлайн українською

Форсаж 6

Назва: Форсаж 6 / Furious 6
Рік: 2013
Жанр: Бойовик
Режисер: Джастін Лін
Актори: Він Дізель, Пол Вокер
Тривалість: 02:10:00

Короткий опис: Шостий фільм відомої кіносерії хронологічно є прямим продовженням п’ятої частини. Після скоєного у минулому Брайаном і Домом пограбування і повалення кримінального авторитета команда викрала 100 млн доларів. Героям довелося роз’єднатися і податися в біга, щоб уникнути затримання, зробивши тим самим своє життя неповноцінним.

Тим часом спецагент Гобс стежить за діями смертельно небезпечних водіїв-найманців, слідуючи за ними по п’ятах через ряд країн. Щоб їх зупинити, потрібно перевершити бандитів, а значить, Дому доведеться зібрати своїх хлопців у Лондоні. Запрошуємо дивитися фільм Форсаж 6 онлайн на сайті КіноНаХаті.

Повний опис
Головні герої – Єлена, Брайан, Домінік і Мія. Усі разом вони дуже непогано відпочили на піщаному пляжі. Прийшов час їм знову організувати чергове зухвале пограбування. Однак, не все так просто для гонщиків, їхніми слідами йде спецагент Гобс. Ця людина просто спить і бачить, як би засадити всіх їх за ґрати на довічний термін.

Усе йде не так гладко, як їм цього хотілося б. Плюс до цього всього з’ясовується, що вижила після страшної аварії подруга Домініка – Леті Ортіс. Тепер вона потребує допомоги свого друга. Домініку нічого не залишається, як вирушити на порятунок Леті.

Тим часом Гобс займається відстеженням організації особливо небезпечних найманців, які в даний момент працюють водіями і виконують спеціальні доручення для кримінальних організацій світу. Їх потрібно зупинити за будь-яку ціну, а зробити це можна тільки, перевершивши їх на дорозі. Гобсу нічого іншого не залишається, як звернутися за допомогою до Домініка, щоб той зібрав свою елітну команду гонщиків. За це Гобс обіцяє Домініку повну недоторканність і помилування. Фільм Форсаж 6 онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Фільм Форсаж 6 (2013) онлайн українською


загрузка...