Форсаж 5

Форсаж 5 онлайн українською

Форсаж 5

Назва: Форсаж 5 / Fast Five
Рік: 2011
Жанр: Бойовик
Режисер: Джастін Лін
Актори: Він Дізель, Пол Вокер
Тривалість: 02:11:00

Короткий опис: Життя Брайана завжди було сповнена руху в силу його неспокійної професії, з якою він, втім, розпрощався. Тепер відставний поліцейський Брайан О’Коннер разом з подружкою Міа і своїми друзями, Тего і Ріко, переслідує автобус, на якому ув’язнених перевозять у в’язницю «Ломпак». Їм вдається звільнити Домініка Торетто, але відтепер Брайан і Міа підставляють себе під удар спецслужб.

О’Коннера, причетного до викрадення автомобілів, переслідує зі своєю командою спецагент Люк Гобс. На головних героїв чекають захопливі, смертельно небезпечні пригоди. Тепер події будуть розвиватися з блискавичною швидкістю. Запрошуємо дивитися Форсаж 5 онлайн на сайті КіноНаХаті.

Повний опис
Брайан О’Коннор разом з іншими друзями планують операцію по звільненню Домініка, якого перевозять на автобусі до в’язниці. Їм вдається звільнити свого друга, але тепер Міа і сам Брайан змушені ховатися від закону. Вони залишають США і розбігаються у різні боки. Міа і Брайан приїжджають в Ріо-де-Жанейро і знаходять там роботу. Вони повинні викрасти три автомобілі спецслужб, але операція зривається через втручання корумпованого бізнесмена, який прагне роздобути навігаційний чіп однієї з машин.

Незабаром друзі возз’єднуються з Домініком, за яким полюють ветерани, і всі разом вони починають шукати рішення своїх проблем. На хвості у них спецагент на ім’я Люк Гобс, який не знає невдач, і люди бізнесмена, які переслідують власні цілі. У якийсь момент злочинці і федерали заважають один одному розправитися з Домініком і його друзями, проте дуже скоро переслідування поновлюється з подвоєною силою. Фільм Форсаж 5 онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Фільм Форсаж 5 онлайн українською дивитися

Player #1


Player #2
загрузка...