Форсаж 4

Форсаж 4 онлайн українською

Форсаж 4

Назва: Форсаж 4 / Fast & Furious
Рік: 2009
Жанр: Бойовик
Режисер: Джастін Лін
Актори: Він Дізель, Пол Вокер
Тривалість: 01:47:00

Короткий опис: Фільм «Форсаж 4» продовжує улюблену для багатьох глядачів круту і динамічну сагу про гонки, кримінальні розборки, простих і сміливих гонщиків, дружбу, сім’ю. Знятий у 2009 році режисером Джастіном Ліном за сценарієм Кріса Морґана і Ґері Скотта Томпсона.

Подивитися стрічку варто через динамічний сюжет, відмінні спецефекти, видатної роботи каскадерів, іскрометного гумору і серйозних моментів дружби, любові. Привернуть увагу і зірки: Пол Вокер, Він Дізель, Джордана Брюстер, Мішель Родріґес. Запрошуємо дивитися Форсаж 4 онлайн на сайті КіноНаХаті.

Повний опис
Банда Домініка здійснює зухвале пограбування, після якого на них звертає увагу поліція. Домінік тікає з країни, залишивши Летті, свою кохану. Незабаром йому стає відомо, що вона загинула, і він вирішує помститися за її смерть. Усе ускладнюється переслідуванням з боку спецслужб, які мають твердий намір цього разу не упустити автогонщика. Домінік нападає на слід можливих винуватців у смерті Летті, але йому необхідна допомога.

Давній друг Домініка, Брайан О’Коннор, тепер є агентом ФБР. Він зайнятий полюванням на мексиканського наркоторговця, тому не поспішає виходити на зв’язок з Домініком, хоча і знає, що той повернувся в країну. Однак з часом виявляється, що їхні цілі збігаються: усі ниточки обох розслідувань ведуть до якогось Девіда Парка. Для успішного завершення своєї операції і Брайану, і Домініку необхідно взяти участь в автоперегонах, які влаштовуються мафією для набору в свої ряди нових кур’єрів. Фільм Форсаж 4 онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Фільм Форсаж 4 (2009 )онлайн українською


загрузка...