Форсаж 3

Форсаж 3 онлайн українською

Форсаж 3

Назва: Потрiйний форсаж: Токiйський дрифт / The Fast and the Furious: Tokyo Drift
Рік: 2006
Жанр: Бойовик
Режисер: Джастін Лін
Актори: Лукас Блек, Бау Вау
Тривалість: 01:44:00

Короткий опис: Бойовик «Потрійний форсаж: Токійський дрифт» – третя частина знаменитої франшизи, присвяченій екстремальним гоночним розвагам. Стрічка вийшла в прокат в 2006 році.

Це приємне і легке кіно залишає відчуття свободи, якої часом усім нам не так вистачає. Яскраві вогні нічного міста, неймовірно дорогі і потужні гоночні авто і загальний колорит Японії роблять фільм красивим і незабутнім. Запрошуємо дивитися Потрiйний форсаж онлайн на сайті КіноНаХаті.

Повний опис
Герої третій частині – абсолютно нові персонажі, які не фігурували в перших двох фільмах «Форсаж» і «Подвійний Форсаж». За сюжетною лінією, події третьої частини відбуваються між майбутніми шостим і сьомим фільмами.

Головний герой – Шон Босвелл, любитель заборонених вуличних гонок. Він звик доводити свій авторитет за допомогою коліс і керма. Після чергової гонки хлопець потрапляє в лікарню, а поліція попереджає – наступне порушення, і герой опиниться у в’язниці. Зневірена мати Шона змушує його переїхати до батька в Токіо, де Босвелл починає жити нудним одноманітним життям у чужій країні, не маючи ніяких друзів і підкоряючись строгим правилам батька. Але той, хто скуштував задоволення від життя на межі швидкості, обов’язково захоче випробувати долю ще раз.

Коли головний герой випадково знаходить собі приятеля Твінкі, він не очікує, що новий знайомий відкриє для нього світ японського дрифту – неймовірних гонок вулицями міста, де головне – майстерно входити у повороти. Шон одразу ж бере участь у гонці, не маючи належного такого досвіду, наслідок – вщент розбита машин. Тепер йому потрібно працювати на таємничого Хана, щоб оплатити розбите авто. Скоро Шон стане справжнім майстром дрифту, при цьому він дізнається, що для багатьох учасників це не просто спорт, а гра на життя або смерть. Фільм Форсаж 3 онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Фільм Форсаж 3 (2006) онлайн українською


загрузка...