Форсаж 2

Подвійний форсаж онлайн українською

Подвійний форсаж

Назва: Подвійний форсаж / 2 Fast 2 Furious
Рік: 2003
Жанр: Бойовик
Режисер: Джон Сінґлтон
Актори: Пол Вокер, Тайріз Ґібсон
Тривалість: 01:48:00

Короткий опис: Брайан О`Коннор, відставний поліцейський і вуличний гонщик, береться за надскладне завдання: йому доведеться перешкодити постачанню великої партії героїну, проникнувши в оточення наркоторговця Картера Верона. Брайан, якого умовили ризикнути, погоджується працювати за умови, що його напарником стане Роман Пірс, надійний товариш.

Прибувши на місце, друзі знайомляться з Монікою Фуентес, зв’язковий ФБР, і приступають до завдання. У них є секрет – свої власні види на майно Картера. Бойовик «Подвійний форсаж» – є продовженням відомої франшизи. Запрошуємо дивитися фільм Форсаж 2 онлайн на сайті КіноНаХаті.

Повний опис
Брайан О’Коннор вже не служить у поліції, тепер він – простий вуличний гонщик, який розсікає вулицями Майамі на крутому автомобілі і залишає суперників далеко позаду ковтати пилюку. Під час однієї з гонок поліція сідає йому на хвіст і затримує. Колишній бос Брайана пропонує йому потрапити в оточення наркоторговця Картера Верона і посприяти викриття злочинної мережі. Брайан бере помічником Романа Пірса, який перебуває під домашнім арештом і впевнений, що саме Брайан винен у цьому.

Напарники прибувають на місце, виходять на зв’язок з агентом ФБР і вступають у контакт з наркоторговцями. Ті дають їм завдання, яке вони успішно виконують, і приймають у своє оточення. Тепер Брайану і Роману доручають перевезення вантажів, але ті починають замислюватися про те, щоб здійснити свою власну операцію: обдурити і наркоторговців, і поліцію, залишитися з грошима і врятуватися від переслідування. Чи допоможуть навички водіння героям, які опинилися між молотом і ковадлом? Фільм Подвійний форсаж онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Фільм Подвійний форсаж (2003) онлайн українською


загрузка...