Фантастична четвірка

Фантастична четвірка онлайн українською дивитися постер

Фантастична четвірка

Назва: Фантастична четвірка / The Fantastic Four
Рік: 2015
Жанр: Фантастика, Бойовик
Режисер: Джошуа Транк
Актори: Кейт Мара, Майлз Теллер, Тобі Кеббелл, Джеймі Белл та ін.
Тривалість: 01:40:00

Короткий опис: Події картини відбуваються в недалекому майбутньому. Сюжет заснований на серії популярних в США коміксів про супергероїв.

Що робити, коли ти супергерой? Життя саме дає відповідь на це питання. Землі загрожує серйозна небезпека, яка цілком реально може знищити все живе на планеті. Фахівці силових відомств лише погіршують ситуацію, люди впадають у паніку. Єдиними, хто може запобігти кінцеві цивілізації, є четвірка людей з супер здібностями. Противник сильний і незвіданий, але з ним можна впоратися, головне вірити в свої сили і ніколи не здаватися. Запрошуємо дивитися Фантастична четвірка 2015 онлайн на сайті КіноНаХаті.

Повний опис
Людьми постійно рухає безмежне бажання відкривати незвідане, винаходити щось, створювати. Майбутнє людства залежить повністю від того, як люди втілять в життя всі свої ідеї. Ця неймовірно величезна відповідальність лежить на плечах майбутнього покоління. Кожне нове відкриття, це неймовірний ризик, що супроводжується жертвами і наслідками, які б вони не були.Четверо обраних людей отримали неймовірний дар – змінювати свою фізіологічну форму. Вони володіють надприродніми здібностями, якими їм ще належить навчитися керувати. Кожен з них має своє призначення. Об’єднавшись, вони повинні захищати людство від смертельної загрози, яка прийшла з космосу.

Тільки від них залежить, чи буде в майбутньому існувати наша планета в мирі і спокої. Їхнє життя назавжди змінилося. Тепер вони – герої, вони – єдина надія людства. Фільм Фантастична четвірка онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Фантастична четвірка (2015) онлайн українською


загрузка...