Еволюція Борна

Еволюція Борна онлайн українською дивитися

Еволюція Борна

Назва: Еволюція Борна / Спадок Борна / The Bourne Legacy
Рік: 2012
Жанр: Бойовик, Трилер
Режисер: Пол Ґрінґрасс
Актори: Джеремі Реннер, Рейчел Вайс, Едвард Нортон
Тривалість: 02:15:00

Короткий опис: Фільм «Спадок Борна» – історія колишнього найманця ЦРУ Джейсона Борна ще не закінчена, він дуже небезпечний, щоб його так просто залишили в спокої. Проте, цього разу нам розкриють інший проект під грифом «цілком таємно», який пов’язаний із «Тредстоун», але є не менш важливою розробкою ЦРУ.

Тепер, коли інформація про їхню діяльність просочилася в ЗМІ, вони знищують всі докази, у тому числі і людей. Аарон Крос – один з секретних агентів захоче протистояти цьому механізму, щоб вижити. І в цьому йому допоможе симпатична доктор Марта Шерінґ, адже саме вона бере непряму участь у проекті. Запрошуємо дивитися Еволюція Борна онлайн на сайті КіноНаХаті.

Дивитися також: Джейсон Борн тут онлайн

Повний опис
Шпигунський фільм «Спадок Борна» – нова історія про Джейсона Борна. Фільм натхненний циклом романів про колишнього агента ЦРУ письменника Роберта Ладлема. Дія в кінострічці розгортається одночасно з подіями попередньої частини.Головний герой Кеннет Кітсон, пройшовши підготовку для роботи в секретному проекті «Ауткам», одному з підрозділів проекту «Тредстоун», отримує ім’я Аарон Крос. Відтепер він – польовий агент, готовий приступити до своїх обов’язків. Але в цей же час Джейсон Борн викриває плани ЦРУ щодо проекту «Блекбрайар», і в ЦРУ вирішують позбутися будь-яких згадок про «Ауткам». Фільм Еволюція Борна онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Фільм Спадок Борна (2012) онлайн українською


загрузка...