Еверлі

Фільм Еверлі (2014) онлайн українською

Еверлі

Назва: Еверлі / Everly
Рік: 2014
Жанр: Бойовик
Режисер: Джо Лінч
Актори: Сальма Хайєк, Хіроюкі Ватанабе
Тривалість: 01:32:00

Опис: Фільм «Еверлі» розповідає про жінку, яка захищається від мафіозної нечисті у свої квартирі, що стала справжньою фортецею.

Доволі незвично бачити, як уся дія динамічного бойовика відбувається в одній квартирі. Сюжет розкриває історію героїні-повії, яку грає Сальма Хайек. Повія створила чимало проблем для свого колишнього хлопця, чим викликала бажання знищити її. Колишній хлопець Еверлі наймає безліч убивць, щоб забрати життя головної героїні. У двері до Еверлі постукають усі можливі злочинні організації міста – від японської мафії до продажних поліцейських.

Завдання ускладнюється, адже головна героїня повинна захистити не тільки своє життя, а ще життя дочки і своєї матері. Сюжет здається простим, і, напевно, воно так і є. Його компенсує постійна напруга, саспенс – невідомо, хто наступний постукає у двері до пораненого звіра-Еверлі. За словами головного автора сценарію стрічки, він спробував розповісти історію дівчини, яка бореться проти цілого світу. Фільм Еверлі онлайн українською дивитися на КіноНаХаті.

1 2 3
 

Фільм Еверлі (2014) онлайн українською


загрузка...