Ефект колібрі

Фільм Ефект колібрі (2013) онлайн дивитися

Ефект колібрі

Назва: Ефект колібрі / Hummingbird
Рік: 2013
Жанр: Бойовик
Режисер: Стівен Найт
Актори: Джейсон Стетгем, Сенем Теміз
Тривалість: 01:41:00

Короткий опис: Фільм «Ефект колібрі» розповідає про Джої Джонса, колишнього солдата британського спецназу, який після важкої місії в Афганістані животіє на вулицях Лондона. Будучи побитим у звірячій бійці, він втрачає слід своєї подруги Ізабель. Незабаром, проте, йому вдається отримати роботу посудомийника в китайському ресторані, і його життя, здається, починає налагоджуватися.

Але його військові навички привертають увагу босів китайської мафії, які пропонують йому роботу. Так, герой кримінального бойовика опиняється залучений у темний злочинний світ. Йому стає відомо, що його подруга була по-звірячому вбита. Щоб дізнатися правду про її загибель, ризикуючи всім, Джої вступає на смертельно небезпечний шлях, який або знищить його, або стане його останньою і єдиною надією на спокуту. Запрошуємо дивитися Ефект колібрі онлайн на КіноНаХаті.

Повний опис
Головний герой, Джоуї Джонс, є колишнім спецназівцем, якого відсторонили від роботи у зв’язку з важкими пораненнями на війні. Але ця війна позбавила його всього: і дому, і його улюбленої професії. Після цього Джоуї веде злиденне життя в своєму рідному місті, Лондоні. Джонс хоче почати своє життя з чистого аркуша і приєднується до азіатської злочинної організації.

Коли бандити вбили його кохану, Ізабель, він зрозумів у що він вплутався. І тоді Джоуї бере розслідування цього беззаконня і очищення Лондона від злочинців у свої руки. Але головне йому самому не перетворитися на вбивцю у ході розслідування. Фільм Ефект колібрі онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Фільм Ефект колібрі (2013) онлайн дивитися


загрузка...