Джек Річер: Не відступай

Джек Річер 2: Не відступай онлайн українською

Джек Річер 2: Не відступай

Назва: Джек Річер: Не відступай / Jack Reacher: Never Go Back
Рік: 2016
Жанр: Бойовик, Трилер
Режисер: Едвард Цвік
Актори: Том Круз, Кобі Смолдерс
Тривалість: 01:58:00

Короткий опис: «Джек Річер: Не відступай» – друга частина гостросюжетного бойовика з Томом Крузом у головній ролі.

Джек був заарештований майже відразу ж після прибуття в рідну 110-у дільницю військової поліції Вірджинії. Він ледве встиг переговорити зі С’юзен, як їх обох одразу взяли під варту, пред’явивши вкрай безглузді звинувачення. Джек розуміє, що, напевно, перейшов дорогу комусь, хто має зв’язки. Проте, можливо, виною всьому ще й С’юзен, з якою героя фільму пов’язує дещо більше, ніж просто робота. Запрошуємо дивитися Джек Річер: Не відступай онлайн на КіноНаХаті.

Повний опис
Головний герой вирішує відвідати свій колишній поліцейський підрозділ і майора С’юзану Тернер – нинішнього командира, яка не раз допомагала Джеку уникнути вірної смерті.

На подив Джека, С’юзан загрожує трибунал за зраду, у що неможливо повірити. Проаналізувавши ситуацію, Річер розуміє, що військові навколо явно замішані в махінаціях. Підставляючи Тернер, убивши її підлеглих і маючи намір позбутися від майора, поки вона знаходиться в ізоляторі, хтось явно намагається замести сліди.

Джек витягує С’юзан, тільки ось їхню репутацію ще треба очистити: на Річера теж вішають звинувачення у вбивстві. Незрозуміло, кому варто довіряти, адже за всіма доказами ясно, що основна загроза виходить зсередини і зрадником може бути будь-хто.

Джек звик йти напролом, діяти, а не говорити. Настала пора застосувати цей принцип на практиці. Фільм Джек Річер 2 онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Джек Річер: Не відступай (2016) онлайн українською


загрузка...