Дівергент

Дівергент постер

Дівергент

Назва: Дівергент / Divergent
Рік: 2014
Жанр: Фантастика, Бойовик, Мелодрама
Режисер: Ніл Бергер
Актори: Шейлін Вудлі, Тео Джеймс, Ешлі Джадд та ін.
Тривалість: 02:20:00

Короткий опис: Події фільму розгортаються у футуристичному майбутньому, де суспільство розділене на п’ять фракцій, кожній з яких визначено представляти окремі чесноти: Щирість, Відречення, Безстрашність, Дружність та Ерудиція.

Усім громадянам цього світу, які досягли 16 років, ставиться в обов’язок вибрати одну якусь фракцію і бути вірним їй до кінця своїх днів. Головна героїня Беатріс Прайор, коли приходить її час, робить вибір, здатний здивувати всіх. Запрошуємо дивитися фільм Дівергент онлайн на сайті КіноНаХаті.

Повний опис
Події, показані в картині, відбуваються на нашій планеті в далекому майбутньому. Люди, що живуть на планеті, строго слідують жорстким законам, порушення яких карається смертю. Герої картини живуть в Чикаго, де сидить жорстокий уряд, який суворо стежить за порядком. Містяни діляться на п’ять угруповань, кожне з яких символізує якусь рису характеру. Кожен житель міста в день свого шістнадцятиріччя повинен покинути батьківський будинок і примкнути до однієї з фракцій, яка більше підходить під його характер. Цей вибір залишається на все життя.

Головна героїня картини досягла необхідного віку, але вона не хоче робити свій вибір, її душа не лежить ні до однієї з фракцій, дівчина взагалі не розуміє і не хоче приймати той факт, що люди повинні якось ділитися на групи. Вона зустрічає однодумців, які пояснюють їй, що вона одна з обраних. З цієї хвилини її життя перетворюється на нескінченну боротьбу. Дівчині доведеться навчитися захищатися, і в цьому їй допоможе досвідчений боєць. Через деякий час між героями спалахують романтичні почуття. Тепер героїні доведеться думати не тільки про свою подальшу долю, а й про участь у ній свого коханого. Фільм Дівергент онлайн дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Фільм Дівергент (2014) онлайн українською


загрузка...

Паша
2016-02-23 00:23:02
що за фігня? купа фільмів десь на мета... тратата...???
Admin
2016-02-23 03:34:02
Не зовсім зрозуміли Ваше запитання.
Надія Северцева
2018-07-17 14:46:32
А мені сподобався, динамічний, і без соплів....