Дивергент. Глава 3: Віддана

Дивергент. Глава 3: Віддана онлайн українською дивитися

Дивергент. Глава 3: Віддана

Назва: Дивергент. Глава 3: Віддана / The Divergent Series: Allegiant
Рік: 2016
Жанр: Бойовик, Фантастика
Режисер: Роберт Швентке
Актори: Еллісон Роу, Шейлін Вудлі, Зої Кравіц
Тривалість: 02:00:00

Короткий опис: Компанія «Lionsgate» продовжує працювати над екранізацією трилогії-антиутопії письменниці Вероніки Рот. Прибутковість перших двох кіноадаптацій дозволила кінокомпанії розтягнути фінал і розділити третю книгу на 2 частини. Режисерувати фільм погодився німецький постановник Роберт Швентке. Рокіровки в акторському складі не відбулося. Запрошуємо дивитися Дивергент: Глава 3 – Віддана онлайн на КіноНаХаті.

Повний опис
Головні герої фантастичної картини – закохані молоді люди Тобіас Ітон і Беатрис Прайор. Події картини розгортаються в далекому майбутньому на руїнах Чикаго. Тепер суспільство розділене на 5 фракцій, кожна з яких диктує жителям планети свої правила. Розбіжності призводять до міжусобних чвар і генетична війна набирає обертів. Ізгої намагаються знищити кращих представників фракцій і не щадять обраних. Керує збожеволілими бандами мати Тобіаса.

Тріс разом з коханим мріють про повну свободу і намагаються дізнатися правду про те, що відбувається. Спроби вибратися за межі будинку терплять крах і доля знову закидає їх в «Бюро Генетичною Захисту». Під час перебування в лабораторії вони дізнаються про боротьбу за генетичну чистоту і поділі людей на дві групи. Доля «зіпсованих» не турбує вчених, а «чисті» особини є матеріалом для створення ідеального суспільства. Проведені досліди небезпечні і можуть призвести до загибелі всього людства.

Організовані угрупування провокують хвилювання на планеті, змушуючи вчених впроваджувати в поселення таємних агентів. Останні планують зробити перезавантаження і стерти пам’ять піддослідним екземплярів. Головна героїня зовсім не бажає служити науці і починати все з чистого аркуша. Тріс планує запобігти катастрофі, але нова реальність лякає Тобіаса і породжує безліч сумнівів. Молодим героям доведеться зробити непростий вибір між коханням і відданістю справі. Фільм Дивергент. Глава 3: Віддана онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3

 

Дивергент: Глава 3 – Віддана (2016) онлайн українською


загрузка...