Дивергент, глава 2: Інсургент

Дивергент, глава 2: Інсургент

Дивергент, глава 2: Інсургент

Назва: Дивергент, глава 2: Інсургент / Insurgent
Рік: 2015
Жанр, теґи: Бойовик, Фантастика
Режисер: Роберт Швентке
Актори: Шейлін Вудлі, Джай Кортні, Тео Джеймс та ін.
Тривалість: 01:59:00
Мова: Українська

Короткий опис: В майбутньому, де мирне існування дісталося людям ціною чергової кровопролитної війни, в Чикаго існує суспільство, розділене на п’ять фракцій. Кожній фракції притаманний певний стиль життя, і призначення їхнє полягає в тому, щоб об’єднувати людей одного типу, бути їхнім будинком і давати їм заняття до душі. При досягненні певного віку кожен житель Чикаго проходить тест, мета якого – виявлення його схильностей і розподіл в одну з фракцій. Головна героїня Беатріс Пріор – дивергент, тобто людина, яку не можна однозначно визначити в одну з фракцій, і ця її особливість становить небезпеку для сформованого суспільного устрою.

Завдяки допомозі нових друзів Беатріс навчилася уникати характерного для дивергента поведінки, але не змогла знайти таке бажане життя у фракції Безстрашних. Фракція ерудиції, яка запланувала державний переворот в Чикаго, використовувала саму Беатріс і інших Безстрашних, щоб повалити панування Зречення і встановити новий порядок. Тепер Беатріс і її прихильникам, які не бажають допускати до влади змовників, чекає тривала боротьба за відновлення справедливості і право жити, не ховаючи від суспільства свою несхожість на інших. Запрошуємо на перегляд Дивергент, глава 2: Інсургент онлайн на нашому сайті КіноНаХаті.

Повний опис
Повний опис: В Інсургенті ставки для Тріс піднімаються, оскільки вона шукає союзників і намагається відшукати відповіді на важливі питання. Тріс і Чотири втікачі, переслідувані Жанін, лідера владних ерудитів. Це гонка на час, вони повинні з’ясувати, навіщо сім’я Тріс віддали свої життя, що вони хотіли захистити, і чому лідери ерудитів зроблять все, щоб зупинити їх. Один вибір може змінити або знищити вас.

Але у кожного вибору свої наслідки, Тріс зобов’язана не припиняти спроби врятувати улюблених їй людей і саму себе, в той час як вона бореться з нав’язливими питаннями зради і прощення, ідентичності і лояльності, політики і любові. Тріс разом з Тобіасом на своєму боці, їм обом потрібно буде з’явитися перед неможливим викликом, вони повинні з’ясувати, що сталося в минулому і про їхнє майбутнє. Фільм Дивергент, глава 2: Інсургент онлайн українською можна подивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 


загрузка...