Дракула. Невідома історія

Дракула. Невідома історія постер

Дракула. Невідома історія

Назва: Дракула. Невідома історія / Dracula Untold
Рік: 2014
Жанр: Бойовик, Фентезі, Жахи
Режисер: Гарі Шор
Актори: Люк Еванс, Домінік Купер та ін.
Тривалість: 01:32:00

Короткий опис: Чергова історія про графа Дракулу, прославленого вампіра. Щоб зробити
цю знайому усім історію цікавішою, сценаристи зважилися на цікавий поворот. Розповідь вестиметься про те, що було до того, як граф Влад Цепеш (це реально існуючий в Румунії дворянин, який і став прообразом художнього персонажа – Дракули) став вампіром.

Становлення і військові перемоги, які були забезпечелині тільки завдяки відвазі та особистої жертовності Цепеша, звели його в ранг національного героя. Нехай в цій справі не обійшлося без Диявола. Продати йому душу не за гроші, любов або владу, а за благополуччя народу і держави. Герой чи чудовисько?  Запрошуємо дивитися Дракула: Невідома історія онлайн на нашому сайті КіноНаХаті.

Повний опис
У ті далекі часи всюди в Румунії жили маги і чарівники, країну просто переповнювали загадкові, фантастичні істоти. Саме в ті часи жив відомий багатьом поколінням граф Влад Цепеш, який і став пізніше прообразом для легендарного персонажа – графа Дракули. Був період, коли цей титулований негідник процвітав – як вважали на той час, він уклав якусь угоду із самим Дияволом.

Про життя найнебезпечнішого графа-вампіра розповідали безліч усіляких історій, ця людина своїми неймовірними здібностями наводив жах на всю округу. Граф Цепеш брав участь у війнах, причому не раз відрізнявся в бойових діях. До цих пір остаточно невідомо, яким чином доля Влада нерозривно зв’язалася в свідомості людей з моторошними легендами про вампірів. Тим не менше, ці історії прославили таємничого графа на багато століть вперед. Сьогодні він вважається національним надбанням країни, за однією з версій, граф пішов на угоду з власною совістю і Дияволом не тільки заради своєї сім’ї, а й заради всього королівства. Фільм Дракула: Невідома історія онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Дракула: Невідома історія (2014) онлайн дивитись


загрузка...