День Незалежності: Відродження

День Незалежності: Відродження онлайн українською дивитися постер

День Незалежності: Відродження

Назва: День Незалежності: Відродження / Independence Day: Resurgence
Рік: 2016
Жанр: Фантастика, Бойовик
Режисер: Роланд Еммеріх
Актори: Ліам Гемсворт, Майка Монро
Тривалість: 02:00:00

Короткий опис: Минуло кілька десятків років після жорстокого вторгнення інопланетних монстрів. Земляни почали відходити від жаху. Вони почали розуміти, що потрібно вдосконалювати технології та створювати зброю, яке буде здатна вбивати прибульців.

На основі інопланетних технологій інженери створюють систему, яка буде непереборною перешкодою на шляху інопланетян. Але все виявляється зовсім інакше. Інопланетні загарбники з легкістю долають цей бар’єр і починають знову вторгнення на Землю. Цього разу вони готові до всього і хочуть помститися за минулі поразки. Людям загрожує смертельна небезпека, потрібно терміново шукати героя, який учергове врятує землян. Чи знайдеться така людина? Запрошуємо дивитися День Незалежності 2 онлайн на КіноНаХаті.

Повний опис
Сюжет розгортається через 20 років після подій, що відбувалися в першій картині, у часи, коли молоде покоління, яке виросло, пам’ятає атаку інопланетних загарбників у 1996 році. Люди освоїли інопланетні технології, зуміли вибудувати ефективний захист планети. Обороняти рідну планету є від чого, адже існує підозра, що загарбники залишили на Землі маяк, що вказує загарбникам на нашу планету, і здатний допомогти прибульцям у черговому нападі. Захисна система є не тільки на Землі, частина її вибудувана і на Місяці, де розгорнута небувала за потужністю військова база.

Незважаючи на всі старання землян, напад все-таки відбувається, при цьому сили загарбників перевершують міць тих, хто живе на Землі, і людям доводиться забути про те, що існують державні кордони, нації, відмінності в світогляді – щоб вижити, потрібно об’єднатися.

Рятувати планету доведеться відважним і сильним головним героям: кілька хоробрих чоловіків і жінок зможуть дати відсіч ворогу, і на планеті знову запанує мир. Фільм День Незалежності 2 онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

День Незалежності 2: Відродження (2016) онлайн українською


загрузка...