Дедпул

Дедпул онлайн українською дивитися/скачати постер

Дедпул

Назва: Дедпул / Deadpool
Рік: 2016
Жанр: Фантастика, Бойовик
Режисер: Тім Міллер
Актори: Райан Рейнольдс, Морена Баккарін, Джина Карано та ін.
Тривалість: 01:48:00
Завантажити: .avi (1.45 GB, torrent, Ukr)

Короткий опис: «Дедпул» – це фільм про напів божевільного, гострого на язик, до жаху жорстокого, і в той же час такого харизматичного супергероя.

Після того, як Вейду Вілсону ставлять діагноз «рак», єдиним шансом на порятунок стає участь в секретному експерименті, який проводить Департамент Ікс. Після завершення експерименту особистість Вейда розділилася. Так народився Дедпул – безжалісний убивця, що приховує своє спотворене обличчя. Вчені наділили героя здатністю до регенерації клітин, а також не забули про неймовірну силу, витривалість, спритність і блискавичну реакцію.

Намагаючись знайти своє місце в світі і знайти застосування своїм надприродним здібностям, Дедпул повертається до найманської діяльності. Чудово володіючи холодною та вогнепальною зброєю, знаючи бойові мистецтва, та маючи надлюдсько силу, він стає ідеальним вбивцею. Запрошуємо дивитися Дедпул онлайн на сайті КіноНаХаті.

Повний опис
Події фільму знайомлять глядачів з колишнім спецназівцем, які вирішили почати нове життя, в якій не буде місця війні і насильству. Залишивши службу, колишній спецназівець Вйед Вілсон повертається до своєї коханої і стає приділяти їй усю увагу, навіть не підозрюючи, що зовсім скоро його життя кардинально зміниться.

Звичайного дня лікар ставить Вейду жахливий діагноз. Не встиг герой отямитися, як на нього виходять дивні люди, які пропонують чудесне зцілення. Підступ у тому, що лікування буде проходити в рамках експериментального дослідження, яке може вбити Вейда раніше за хворобу. Розуміючи, що йому абсолютно нічого втрачати, колишній спецназівець погоджується на виправданий ризик.

Одразу ж після експерименту його тіло починає змінюватися, що дає герою кілька фантастичних здібностей: тепер після будь-якого поранення у нього заживають навіть найсерйозніші пошкодження, швидкість реакції збільшується у багато разів, а його силі тепер позаздрить навіть ціла команда бійців. До всього, що сталося він ставиться з гумором, вирішивши взяти собі «супергеройське» прізвисько – Дедпул, яке зовсім скоро буде наганяти страх на всіх в окрузі. Ось тільки Вейд стане далеко не супергероєм, а справжнім найманим вбивцею, здатним впоратися з абсолютно будь-яким завданням. Фільм Дедпул онлайн українською дивитися та скачать торрент на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Фільм Дедпул (2016) онлайн українською дивитися

Скачати фільм Дедпул українською торрент: .avi (1.45 GB, torrent, Ukr)


загрузка...