Чудова сімка

Чудова сімка онлайн українською

Чудова сімка

Назва: Чудова сімка / The Magnificent Seven
Рік: 2016
Жанр: Бойовик, Вестерн
Режисер: Антуан Фукуа
Актори: Кріс Пратт, Дензел Вашингтон, Ітан Говк
Тривалість: 02:13:00

Короткий опис: Гостросюжетний фільм «Чудова сімка», створений режисером Фукуа Антуаном, – це історія про ковбоїв, готових дати відсіч будь-кому, хто посміє опинитися на їхньому шляху.

Довгі роки жителі цих місць були змушені платити данину жорстокому і підступному бандитському клану. Але тепер їхньому терпінню прийшов кінець. На захист мешканців шахтарського містечка встає сімка відважних найманців, готових розправитися з нахабними бандитами. Але чи вдасться їм впоратися з численним кланом «золотого барона», який давно захопив владу на мексиканському кордоні? Запрошуємо дивитися Чудова сімка онлайн на КіноНаХаті.

Повний опис
Невелике поселення, розташоване на кордоні США і Мексики, постійно стає легкою здобиччю для банди лютих бандитів, які промишляють пограбуваннями, вбивствами і насильством беззахисних жінок. Грабіжники отримують бажану здобич, після чого ховаються на деякий час, поки награбовані запасів не вичерпуються. Раніше від такого роду неприємностей жителі просто відкуповувалися. Але незабаром їхньому терпінню прийшов кінець.

Народ прийшов до єдиної думки, що потрібно просити допомогу з боку. Для цього вони вирішують найняти сімох ковбоїв, щоб ті постояли за них і назавжди відбили бажання бандитів повертатися на цю землю. Одна з місцевих жінок вирушає на пошуки таких героїв. Незабаром їй зустрінеться одинак, який погоджується взятися за роботу. Він збирає свою команду безумців і вирішує дати належну відсіч грабіжникам, які продовжують здійснювати свої безжальні грабежі і вбивства. Фільм Чудова сімка онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Чудова сімка (2016) онлайн українською


загрузка...