Чорна діра

Фільм Чорна діра онлайн дивитися українською

Чорна діра

Назва: Чорна діра / Pitch Black
Рік: 2000
Жанр: Бойовик, Фантастика
Режисер: Девід Туї
Актори: Він Дізель, Рада Мітчелл
Тривалість: 01:48:00

Короткий опис: Фантастичний екшн-трилер «Чорна діра» знятий Девідом Туї в 2000 році. Через чотири роки виходить сиквел фільму під назвою «Хроніки Ріддіка». А у 2013-му в прокат виходить остання на сьогодні частина трилогії.

Космічний корабель, транспортуючи ув’язненого Річарда Ріддіка, зазнає аварії на далекій невідомій планеті, освітленій трьома зірками. Більшість членів екіпажу гинуть, лише невелика група залишається живою. Висадившись на поверхню небесного тіла, люди розуміють, що вони тут не одні – усе навколо кишить підступними голодними тварюками, від яких може врятувати тільки світло. Але відбувається непередбачуване – настає затемнення. Запрошуємо дивитися Чорна діра онлайн на КіноНаХаті.

Повний опис
Далеке майбутнє. Міжгалактичний корабель, пролітаючи крізь метеоритний дощ, отримує серйозні пошкодження. Помічнику капітана Керолін Фрай дивом вдається посадити напіврозваленого велетня на невідому планету, що здається абсолютно “неживою”.

Три сонця, що вбивають все живе, поперемінно сходять над нею, перетворюючи планету в пустелю. Уціліти під час жорсткої посадки вдається дванадцятьом пасажирам, серед яких – ув’язнений Ріддік, небезпечний бойовик, конвойований наглядачем Джонсом. У хаосі катастрофи Ріддіку вдається покинути капсулу. Космічні мандрівники поки не здогадуються – боятися треба не Ріддіка, а смертоносних істот, що зачаїлися у печерах. Сонячне світло сліпить чудовиськ, однак у часи затемнення, що настає раз на 22 роки, монстри вибираються на поверхню. Захистити уцілілих пасажирів від інопланетних тварюк здатний лише Ріддік. Фільм Чорна діра онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Фільм Чорна діра (2000) онлайн дивитися українською


загрузка...