Червоний

Фільм Червоний (2017) онлайн дивитися українською

Червоний

Назва: Червоний
Рік: 2017
Жанр: Бойовик, Історичний
Режисер: Заза Буадзе
Актори: Микола Береза, Олег Шульга, Любов Тищенко
Тривалість: 01:48:00

Короткий опис: Фільм «Червоний» (2017) – екранізація однойменного роману українського письменника Андрія Кокотюхи, який виступив і сценаристом до стрічки. Прем’єра вітчизняного бойовика відбудеться на День незалежності – 24 серпня.

Кінопроект фінансово підтримується Держкіно. Заявляється про 10 млн гривень підтримки з боку держави, що становить 50% від усього бюджету проекту. Зйомки головної локації – концентраційний табір – відбувалися у Кривому розі. У стрічці задіяно понад 40 акторів. Цікаво, що для постановки бойових баталій було запрошено закордонних спеціалістів. Тому є надія побачити красиву картинку на великому екрані. Запрошуємо дивитися фільм Червоний онлайн на КіноНаХаті.

Повний опис
У центрі подій історичного бойовика життя командира УПА Данила Червоного (Микола Береза), який потрапляє у радянський концтабір. Там він знайомиться ще з одним українцем Віктором Гуровим – радянським льотчиком. Здавалося, що може об’єднувати ідеологічних ворогів, які навіть воювали по різні барикади. Проте, є щось вище за ідеологію, що і об’єднує двох каторжників.

У концтаборі діють свої жорстокі правила. Щоб постояти за себе, побратимам доведеться вступити у конфлікт як і з адміністрацією концтабору, так і з місцевими “блатними”. З часом друзі розуміють, що єдиний вихід – це підняти повстання у таборі, щоб втекти з нього. Чи вийде у головних героїв протистояти чисельнішому ворогові і перемогти у цьому нечесному бою? Фільм Червоний онлайн дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

3 2 1
 

Фільм Червоний (2017) онлайн дивитись


загрузка...