Час скажених псів

Фільм Час скажених псів (2017) онлайн дивитися українською

Час скажених псів

Назва: Час скажених псів / The Hunter’s Prayer
Рік: 2017
Жанр: Бойовик, Трилер
Режисер: Джонатан Мостоу
Актори: Одея Раш, Сем Вортінґтон
Тривалість: 01:26:00

Короткий опис: Безжальний кілер-одинак ​​Лукас отримує завдання вбити дівчину на ім’я Елла. Однак вбивця не зміг змусити себе натиснути на гачок і врятував Еллу від замаху, але тим часом всю сім’ю дівчини безжально вбивають. Незважаючи на своє бажання порвати з колишнім життям, Лукас погоджується на смертельно небезпечну операцію – допомогти Еллі помститися.

Так, колишній кілер і його жертва об’єднуються у непростий союз. Постійно переслідувані і намагаючись сховатися у Європі, головні герої мріють лише про одне – викрити винних у вбивстві сім’ї Елли і змусити їх відповісти за жорстокий злочин. Запрошуємо дивитися Час скажених псів онлайн на КіноНаХаті.

Повний опис
У великих мафіозі своє розуміння честі. Коли люди, що працюють на них, виявляють непокору, то вони повинні понести страшне покарання для науки іншим. Марк Хатто виконував обов’язки юриста у бізнесмена Мецгера, який має сильний зв’язок з криміналом. Так сталося, що адвокат зауважив незаконність ряду оформлюваних угод і вирішив вийти зі злочинного співтовариства. Мецгер вважав себе ображеним і віддав своїм людям наказ убити Хатто і його сім’ю. Марк разом з дружиною і сином були застрелені.

Пощастило тільки доньці Еллі. Кілер Стівен Лукас в останній момент зжалівся над дівчиною. Цей чоловік убив велику кількість людей, але настав момент, коли він зрозумів, що більше так робити не може. За Еллою починається справжнісіньке полювання. Єдина людина, яка може їй допомогти, це Стівен. Він допомогає дівчині і тепер його теж переслідують колишні колеги. Вони намагаються сховатися в різних європейських країнах, але все марно. Вбивці вперто їх переслідують. Тоді Стівен вирішує сам перейти в наступ. Фільм Час скажених псів онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Фільм Час (2011) онлайн дивитися українською


загрузка...