Битва титанів

Фільм Битва титанів онлайн українською дивитися

Битва титанів

Назва: Битва титанів / Clash of the Titans
Рік: 2010
Жанр: Бойовик, Фентезі
Режисер: Луіс Летерріер
Актори: Сем Вортінґтон, Ліам Нісон
Тривалість: 01:46:00

Короткий опис: Рибак випадково знаходить труну з мертвою жінкою і живою дитиною. Він забирає хлопчика, називає його Персеєм і виховує як власного сина.

Персей йде по стопах батька і стає рибалкою. Але одного разу через безглузду випадковість його рідні гинуть. Винуватець нещастя – Бог царства мертвих Аїд. Охоплений люттю і відчаєм Персей оголошує війну небожителям і мстить за близьких. На відважного героя фантастичного фільму, нової версії однойменної картини 1981 року, чекають незвичайні зустрічі та битви. Предок Геракла, який поклав початок кривавій бійні, скоро дізнається правду про своє походження і навчиться керувати даною йому силою. Запрошуємо дивитися Битва титанів онлайн українською на КіноНаХаті.

Повний опис
Фільм занурює глядача в атмосферу давньогрецьких міфів. Одного разу бідний рибалка забиту труну, у якій знайшов мертву жінку і живе немовля. Рибак забирає знайдену дитину собі і виховує як свого рідного сина. Хлопчика назвали Персеєм.

Коли хлопчина виріс, то він, як і батько, стає рибалкою. У результаті випадкового непорозуміння за велінням Бога царства мертвих Аїда рідні Персея гинуть. Тоді рибалка, охоплений гнівом і болем, кидає виклик олімпійським богам і хоче жорстоко помститися їм за страшну смерть своїх рідних. На шляху до богів на нього чекає безліч небезпечних пригод, незвичайних зустрічей і відважних битв зі страшними чудовиськами, джинами, відьмами та іншими істотами. Персей дізнається правду про своє походження і зустрінеться зі своїм справжнім батьком, а також розкриє причину, через яку його мати померла страшною смертю у забитій труні. Фільм Битва титанів онлайн дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Битва титанів (2010) онлайн українською дивитися


загрузка...