Бамблбі

Фільм Бамблбі (2018) онлайн дивитися українською

Бамблбі

Назва: Бамблбі / Bumblebee
Рік: 2018
Жанр: Бойовик, Пригоди, Фантастика
Режисер: Тревіс Найт
Актори: Гейлі Стайнфілд, Джон Сіна
Дата виходу (в Україні): 20.12.2018
Тривалість: 00:02:00

Опис: Пригодницький фільм «Бамблбі» – спін-офф про жовту машину-робота з «Трансформерів». Події стрічки повертають нас до витоків всесвіту бейформерів, у 1987 рік. Бамблбі – один із кращих автоботів, що полюбився за п’ять частин дуже багатьом глядачам. У цьому проекті він постане дещо іншим – серйозним і безжальним, оскільки в ті часи йшла війна, яка призвела до знищення Кібертрона – рідної планети трансформерів. Головний герой воював і допомагав людям.

Дівчина на ім’я Чарлі Вотсон, яка підробляє автомеханіком в одному з гаражів, знаходить на каліфорнійській звалищі дуже сильно пошкоджений, але симпатичний “Volkswagen Beetle”. Саме там знайшов притулок Бамблбі, що отримав бойові поранення і подався навтьоки. Дівчина повертає автомобіль до життя, зрозумівши в ході ремонту, що перед нею – трансформер. Чарлі починає допомагати Бамблбі, і він знайде в її особі вірного друга.

Фантастичний бойовик також розповість про те, як головний герой бився на боці Оптимуса Прайма, як він вирішив залишитися на Землі після чергової перемоги, чому втратив здатність говорити і про багато іншого з життя славного автобота, що допомагає людям вистояти перед космічною загрозою, яку несуть десептикони. Фільм Бамблбі онлайн дивитися українською на КіноНаХаті.

 

Фільм Бамблбі (2018) онлайн українською


загрузка...