Боги Єгипту

Боги Єгипту онлайн українською дивитися/скачати постер

Боги Єгипту

Назва: Боги Єгипту / Gods of Egypt
Рік: 2016
Жанр: Бойовик, Фентезі
Режисер: Алекс Пройас
Актори: Ніколай Костер-Вальдау, Джерард Батлер
Тривалість: 02:07:00

Короткий опис: Фільм «Боги Єгипту» – це масштабний епічний блокбастер. Дія кінофільму відбувається у часи, коли людьми правили не царі, а боги. Правління бога Осіріса тривало довго і зробило Єгипет великою і процвітаючою державою. Однак Сет, брат Осіріса, позаздрив його могутності і любові, якою той користувався серед людей. Озлоблений Сет здійснює братовбивство і забирає владу над Єгиптом в свої руки. Сет недарма вважався богом смерті, люті і руйнування – пройшло зовсім небагато часу, і процвітаючі землі занурилися в хаос, війни і злидні. Сет не дбає про добробут своїх підданих, навпаки, забираючи у них все найдорожче. Хто і як визволить Єгипет від цієї напасті? Запрошуємо дивитися Боги Єгипту онлайн на КіноНаХаті.

Повний опис
В основі сюжету лежить міфологія Стародавнього Єгипту. Бог Сет вбиває Осіріса, щоб не ділити з ним владу, навіть не зважаючи на те, що він його брат. Убивши родича, Сет нажив собі дуже сильного ворога – свого племінника, який дуже хоче помститися за загиблого батька і за ті страждання, які дядько приніс його родині. Племінник Сета – бог неба Ра.

У той же час хоробрий злодюжка Бек, якого зовсім не хвилюють війни богів, зіткнувшись з прокляттям, встає на сторону Ра, оскільки вважає, що смерть Сета буде йому на руку, після чого заручається підтримкою Гора. Проте, якщо Бек обличчя до обличчя зіткнеться з богом темряви, у нього не буде шансів на перемогу. Тому юному Беку доведеться дізнатися таємницю слабкого місця Сета. Фільм Боги Єгипту онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Фільм Боги Єгипту (2016) онлайн українською


загрузка...