Бетмен проти Супермена: На зорі справедливості

Бетмен проти Супермена: На зорі справедливості онлайн українською дивитися постер

Бетмен проти Супермена: На зорі справедливості

Назва: Бетмен проти Супермена: На зорі справедливості / Batman v Superman: Dawn of Justice
Рік: 2016
Жанр: Фантастика, Бойовик
Режисер: Зак Снайдер
Актори: Генрі Кавілл, Бен Аффле
Тривалість: 03:03:00

Короткий опис: «Бетмен проти Супермена: На зорі справедливості» – кінострічка про протистояння двох найвідоміших супергероїв.

Цей фільм дасть відповідь на питання: хто сильніший – Бетмен чи Супермен? Хто вийде переможцем – прибулець із планети Криптон, наділений надприродними здібностями, або мільйонер, який бореться зі злочинністю, використовуючи власний розум, фізичну силу і високотехнологічні пристрої? Чи все обмежиться не лише їхніми протистоянням? Запрошуємо дивитися Бетмен проти Супермена онлайн 720, 1080 hd на КіноНаХаті.

Повний опис
Битва, якої чекали і боялися. Лише їхні імена наводять страх на всіх злочинців і лиходіїв. Бетмен – непереможний борець за справедливість і беззмінний страж порядку в Готемі. Супермен – народжений на іншій планеті і прибув на Землю з таємним призначенням, що полягає в захисті людей від різного роду напастей.

Довгий час герої фільму були по одну сторону барикад, б’ючись зі злочинцями і лиходіями всіх мастей. Але після чергової сутички Супермена з лиходієм, яка обернулася справжньою катастрофою для всього міста, Бетмен приймає рішення знищити свого колегу. Він упевнений, що руйнівна сила прибульця в червоному плащі в будь-який момент може знищити людство. Темний лицар кидає виклик найвідомішому рятівникові світу, звинувачуючи того в байдужості до нашої раси і нездатності повною мірою виконувати своє призначення. Захоплені протистоянням, герої не помічають, як Лекс Лютер створює справжню загрозу для людства, сподіваючись не тільки взяти під контроль світову спільноту, а й розправитися з його захисниками. Втім, якщо вони все-таки вирішать один одного знищити, то він не буде заважати, а спостерігатиме за битвою супергероїв. Фільм Бетмен проти Супермена онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Фільм Бетмен проти Супермена (2016) онлайн українською


загрузка...

Антон Ганоцкий
2016-07-03 20:40:57
Коли можна скачати?
Admin
2016-07-04 14:52:22
Додали посилання.
денис
2018-03-09 22:26:45
один з кращіх фільмів дісі