Бетмен: Початок

Бетмен: Початок онлайн

Бетмен: Початок

Назва: Бетмен: Початок / Batman Begins
Рік: 2005
Жанр: Бойовик, Фантастика
Режисер: Крістофер Нолан
Актори: Крістіан Бейл, Майкл Кейн, Ґарі Олдмен, Морґан Фрімен, Кілліан Мерфі, Лайам Нісон
Тривалість: 02:20:00

Короткий опис: Супергеройський фільм «Бетмен: Початок» – продовження популярного кіноциклу про людину-кажана. Стрічка розповідає про те, як Вейн після своїх подорожей по світу набрався сил і повертається до рідного Ґотема, щоб продовжувати далі наводити страх і жах на всяку нечисть. За час його мандрів він пізнав багато нового, що ще більше загартувало його дух і направило на шлях істинний. Дня нього створюється супер новий супер-костюм і супер-мобіль. Бетмен знову у грі і тепер від його правосуддя ніхто не втече. Запрошуємо дивитися Бетмен: Початок онлайн на нашому сайті КіноНаХаті.

Дивитися також: Темний Лицар тут онлайн українською

Повний опис
Брюс Вейн з дитинства відчував неприязнь до кажанів, після того як у восьмирічному віці впав у колодязь і побачив там цілу зграю цих створінь. До пережитого страху незабаром додалася душевна травма: на очах у Брюса бандит убив батьків. Тому багато років Брюса мучать кошмари, і він живе мрією про помсту.

Подорослішавши, Вейн вирішує покінчити з несправедливістю, що панує в його рідному місті Готем. Він вирушає в подорож світом у пошуках способу відкриття в собі внутрішньої сили. Там він дізнається про Лігу тіней і вступає в неї. Пройшовши навчання, Брюс повертається в Готем, щоб навести в ньому порядок. Він знає, як використовувати власні страхи собі ж на користь: Брюс бореться із злочинністю в костюмі кажана, маючи великий арсеналом зброї. Ніхто не підозрює, що Брюс – новий захисник Готема, тому що він продовжує створювати видимість безтурботного життя. Незабаром Брюс дізнається, що його місту загрожує нова небезпека, і допомога героя просто необхідна. Фільм Бетмен: Початок онлайн українською на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Фільм Бетмен: Початок (2005) онлайн українською


загрузка...

Женя
2017-11-05 20:48:21
админы вы хоть смотрите качество фильмов что вы выкладуете, такое ощущение что с кинотиатра