Аватар 2

Фільм Аватар 2 (2020) онлайн дивитися українською

Аватар 2

Назва: Аватар 2 / Avatar 2
Рік: 2020
Жанр: Бойовик, Фантастика
Режисер: Джеймс Кемерон
Актори: Сіґурні Вівер, Зої Салдана, Сем Вортінґтон
Дата виходу (в Україні): 02.05.2019
Тривалість: 00:02:00

Опис: Фантастичний фільм «Аватар 2» – друга частина науково-фантастичної епопеї Джеймса Кемерона. Землянин-відступник Джейк Саллі встає на чолі інопланетного народу на-ві і готується захищати новий будинок, нових друзів і своє єдине кохання від людської загрози.

Значна частка сюжету другої частини буде проходити в підводному світі планети Пандора. Тут на рифах живе войовничий клан Меткайіна. Саме йому судилося зіграти головну місію у цій картині. Після того, як солдат-інвалід Джейк став ватажком народу на’ві, пройшло кілька років. Він встиг утворити родину разом зі своєю коханою Нейтірі. Молодята щасливі в шлюбі. Вони разом охороняють свій народ, оберігаючи його від зовнішніх і внутрішніх загарбників.

Творці картини повертають Ґрейс Оґустін. Її образ був збережений у легендарному Дереві Душ. Воскресне й найлютіший ворог народу на’ві Майлз Кворіч. Тільки його повернення залишається поки в найсуворішому секреті. Особливе місце в цій серії належить підростаючому поколінню. А тим часом корисливі бізнесмени з Землі знову готуються заволодіти ресурсами Пандори. Очікується продовження війни, у якій не уникнути жертв. Чи зможуть головні герої цього разу захистити свою планету від віроломних інопланетних загарбників? Фільм Аватар 2 онлайн дивитися українською на КіноНаХаті.

 

Фільм Аватар 2 (2020) онлайн українською


загрузка...