Аудитор

Фільм Аудитор онлайн українською

Аудитор

Назва: Аудитор / The Accountant
Рік: 2016
Жанр: Бойовик, Трилер
Режисер: Ґевін О’Коннор
Актори: Бен Аффлек, Анна Кендрік, Дж.К. Сіммонс
Тривалість: 02:08:00

Короткий опис: Кримінальний трилер про людину, яка видає себе за звичайного бухгалтера, а на ділі працює аудитором на деяких з найбільш небезпечних злочинців у світі.

Крістіан Вульф – математичний геній, якому більше подобаються числа, ніж люди, такий вже у нього склад розуму. При цьому діяльність його не завжди законна. Після того, як міністерство фінансів в особі Рея Кінґа починає активно цікавитися тим, що він робить, Вульф для прикриття бере собі «правильного» клієнта – компанію робототехніки, чий бухгалтер знайшла в звітності розбіжності на мільйони доларів. Як тільки головний герой фільму починає занурюватися в деталі, починається щось дивне. Запрошуємо дивитися Аудитор онлайн на КіноНаХаті.

Повний опис
Ще в ранньому дитинстві у Крістіана Вульфа були виявлені серйозні проблеми зі здоров’ям – труднощі з соціальною взаємодією. Обстеження показало невтішний діагноз. Незважаючи на аутизм, Крістіан відрізнявся неймовірними аналітичними здібностями, що в подальшому допомогло йому визначитися з професією. Будучи математичним генієм, він став працювати бухгалтером і домігся дуже великого успіху, оскільки клієнтами Крістіана є найнебезпечніші люди планети – наркобарони, торговці зброєю, кілери, а також чорні фінансисти.

Однак з такою роботою довго не живуть, рано чи пізно настане розплата. Крістіан потрапляє в поле зору відділу по боротьбі зі злочинністю Міністерства фінансів США, очолюваний Реєм Кінґом, який націлений на арешт «Бухгалтера». Щоб відвернути увагу від своєї тіньової діяльності, Крістіан береться за роботу у великій компанії з виробництва робототехніки, де існують великі розбіжності. Правда, новий клієнт виявляється не таким вже законослухняним, як хотів би здаватися, а робота Крістіана з рахунками призводить до низки невтішних подій. Фільм Аудитор онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Фільм Аудитор (2016) онлайн українською


загрузка...

Mila Kvitka
2017-09-17 21:06:18
Фільм феноменальний. Для тих, хто пройде до кінця. Давно не мала задоволення дивитись таку стрічку. В ній сховано таку глибину і задум...раджу.
Andriy Kulish
2017-12-05 23:01:50
Погоджуюся. Одноразова казочка, але варта одноразового перегляду.
Степанчик
2018-02-23 05:18:07
Фільм дуже крутий!
ілона
2018-09-22 15:11:44
нереальний глибокий та мотивуючий фільм