Атака кобри 2

Фільм Атака кобри 2 (2013) онлайн дивитись українською

Атака кобри 2

Назва: Атака кобри 2 / G.I. Joe: Retaliation
Рік: 2013
Жанр: БойовикФантастика
Режисер: Джон М. Чу
Актори: Двейн Джонсон, Брюс Вілліс, Ченнінґ Тейтум
Тривалість: 01:50:00

Опис: У сюжеті фільму «G.I. Joe: Атака кобри 2» солдатам з команди Джо знову доведеться вступити в конфронтацію з бійцями могутньої і підступної організації «Кобра». Але цього разу в протистояння втручається третя сторона – уряд Сполучених Штатів. Президент несправедливо звинувачує загін кращих спецагентів у крадіжці зброї з Пакистану. Головним героям необхідно довести свою невинність, а також врятувати світ від чергової руйнівної небезпеки.

Команду Джо відправляють за кордон для виконання нової місії. Агенти успішно справляються із завданням, проте вночі відбувається непередбачене – місце, у якому влаштувалися солдати, піддається обстрілу з військових вертольотів. База вибухає, і практично всі бійці гинуть. Врятуватися вдається лише трьом героям: Флінту, Роудблоку і Леді Джей.

Агенти повертаються на батьківщину і створюють нову базу. Їм стає відомо, що пост президента займає підставна особа, а значить, над людством нависла серйозна загроза. Адже злодій, який перебуває на цій посаді, може завдати шкоди не тільки Америці і її громадянам, а й всьому світу. Фільм Атака кобри 2 онлайн дивитися українською на КіноНаХаті.

  
 

Фільм Атака кобри 2 (2013) онлайн українською


загрузка...