Assassin’s Creed: Кредо вбивці

Кредо вбивці онлайн українською

Кредо вбивці

Назва: Assassin’s Creed: Кредо вбивці / Assassin’s Creed
Рік: 2016
Жанр: Бойовик, Фантастика
Режисер: Джастін Курзель
Актори: Майкл Фассбендер, Маріон Котійяр, Джеремі Айронс, Брендан Ґлісон
Тривалість: 01:56:00

Короткий опис: Заснований на популярній однойменній відеогрі фентезійний фільм «Assassin’s Creed: Кредо вбивці» розповість історію про головного героя, який робить подорож свідомістю в Іспанію XV століття, перевтілюючись у свого предка-асасина.

За допомогою чуда технологій – машини Анімус – таємничі люди пробуджують у Каллума Лінча спогади про його далекого предка, переносячи його в Іспанію XV століття. Там він відкриває в собі неймовірні вміння та навички, виявляючи, що він – нащадок представника секретного ордену вбивць. Усі ці знання знадобляться йому, коли вже в наш час він вирішить вступити в протистояння з лицарями ордену тамплієрів. Запрошуємо дивитися Кредо вбивці онлайн на КіноНаХаті.

Повний опис
П’ять сотень років тому предок головного героя служив при церкві – він був активним членів іспанської інквізиції і брав участь у найбільш небезпечних її операціях. Сьогодні Каллум Лінч, той самий сучасний чоловік, відчужений від усього світу, повинен буде пережити все те, що колись переживав його предок. Це відбувається за допомогою невідомої організації, яка за допомогою спеціального пристрою «Анімус» впливає на пам’ять чоловіка, щоб відправити його в той час, коли жив його предок Аґілар.

У порожній кімнаті, суцільно набитою сенсорами, датчиками та іншим сучасним обладнанням, Лінча занурюють у свого роду транс. У цей час під дією машини «Анімуса» активуються спогади його предка, ніби Аґілар захоплює тіло чоловіка і керує його діями. Каллум під дією машини потрапляє до Іспанії п’ятнадцятого століття, і тут йому доведеться вбирати всі знання свого предка, ментально беручи участь у всіх його битвах, борючись на боці іспанської інквізиції, щоб пізніше бути готовим битися зі справжнім Орденом Тамплієрів, але вже у нашому, сучасному часі. Фільм Кредо вбивці онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Assassin’s Creed: Кредо вбивці (2016) онлайн українською


загрузка...

Толя Сливка
2017-03-15 14:05:47
класний фільм
Ярослав Кравченко
2017-03-29 18:59:01
Ничто не истинно.Все дозволено.
Катерина Батва
2017-09-17 23:01:03
мне понравилось фильм
Антоніо Українець
2017-10-09 22:31:44
жодна влада не сприйме свободу волі та духа. форма несприйняття залежить тільки від розвитку суспільства...
Макс
2017-11-03 03:20:52
Під ігру яка вийде ну не скоро фільм йде супер
Dachnyi_13
2018-02-16 15:45:03
Цікавий +