Американський убивця

Американський убивця (2017) онлайн дивитися

Американський убивця

Назва: Американський убивця / American Assassin
Рік: 2017
Жанр: Бойовик
Режисер: Майкл Куеста
Актори: Ділан О’Брайєн, Майкл Кітон
Тривалість: 01:52:00

Опис: Фільм «Американський убивця» – бойовик, заснований на однойменному романі Вінса Флінна, що входить у цикл романів про агента ЦРУ Мітча Реппа.

Життя у Мітча ніколи не було особливо щасливим. Його батьки на автомобілі врізалися в бензовоз і загинули. Юнак виховувався у притулках, де умови були жорсткі. Нарешті хлопцю пощастило. Він зустрів чудову дівчину. Вони збиралися зіграти весілля, але перед цим вирішили відпочити в Іспанію. У результаті ісламського теракту гине наречена головного героя, а сам хлопець дивом лишається живим.

Через 12 місяців Репп знайшов у всесвітній павутині оголошення терориста, який брав участь у нападі на Ібіці. Мітч вирішує сам йому помститися. В останній момент самосуд зупинили агенти ЦРУ. Після цього заступник директора ЦРУ Ірен Кеннеді запросила його до співпраці. Створено спеціальну організацію під кодовою назвою “Оріон”. Тренувати молодого диверсанта береться ветеран військово-морських сил США Стен Херві. Останнім часом почастішали напади на військові бази. Вдалося встановити, що за цим стоїть якась людина на прізвисько Привид, завдання якого розпалити третю світову війну. Мітчу дають у нові напарники красиву турецьку дівчину Аніку. Фільм Американський убивця онлайн українською дивитися на КіноНаХаті.

1 2 3
 

Американський убивця (2017) онлайн українською


загрузка...