Аквамен

Фільм Аквамен (2018) онлайн дивитися українською

Аквамен

Назва: Аквамен / Aquaman
Рік: 2018
Жанр: Фантастика, Бойовик, Супергерої
Режисер: Джеймс Ван
Актори: Джейсон Момоа, Ембер Герд
Дата виходу (в Україні): 13.12.2018
Тривалість: 00:02:00

Опис: Фантастичний фільм «Аквамен» – супергеройський блокбастер, що сюжетно пов’язаний з подіями «Ліги справедливості», і розповідає про “морського” персонажа коміксів “DC Comics”. Раніше цей колоритний герой не був в центрі уваги.

Маленький хлопчик Артур Керрі з дитинства вирізняється приголомшливою спритністю і неймовірно швидко плаває. Він вражає всіх навколо своїм умінням спілкуватися з морськими мешканцями і вільно дихати під водою. А незабаром Артур дізнається від своєї вмираючої матері, Атланни, що саме вона – Королева Аталантиди у вигнанні, а він – майбутній Король Семи Океанів. Так народжується на світ новий супергерой.

Достовірний сюжет картини поки що невідомий. Ймовірно, він багато в чому повторить комікси, і Артуру доведеться усвідомлювати себе як володаря морів і завойовувати трон. А допоможуть йому в цьому батько, успадковані від матері сили і, звичайно ж, харизма. Головні ролі у фільмі отримали Джейсон Момоа та Ембер Герд. Можна припустити, що в Артура буде союзниця або ж жінка-ворог? Фільм Аквамен онлайн дивитися українською на КіноНаХаті.

 

Фільм Аквамен (2018) онлайн українською


загрузка...