Адреналін

Фільм Адреналін (2006) онлайн дивитися

Адреналін

Назва: Адреналін / Crank
Рік: 2006
Жанр: Бойовик
Режисер: Марк Невелдін, Брайан Тейлор
Актори: Джейсон Стетгем, Емі Смарт
Тривалість: 01:28:00

Короткий опис: Ремейк бойовика з елементами детективу і трилера. Головний герой – найманий вбивця Чев прокинувшись одного чудового ранку, дізнається, що його життя залежить від того, наскільки високим буде в його крові рівень адреналіну.

Із залишеного йому DVD Чев дізнається, що конкуренти примудрилися вколоти йому уві сні отруту, і жити йому залишилося лише кілька годин. Уповільнити неминучу смерть може лише адреналін, для чого потрібно піднімати його будь-якими способами. У ситуації, коли нема чого втрачати, але все ж намагаючись залишитися живим, Чев шукає протиотруту, не забуваючи і про помсту своїм ворогам. Запрошуємо дивитися фільм Адреналін онлайн на КіноНаХаті.

Повний опис
Життя найманого вбивці Чева Челіоса повне несподіванок і гострих ситуацій. Його професія не передбачає спокійного проведення часу. Але цей ранок побив усі рекорди по неприємностях і гострих відчуттів. Знайдений Чевом DVD-диск розповів йому, що Рікі Верона помстився йому за вбивство свого боса, вколовши «китайський коктейля». Ця пекельна суміш поступово згущує кров і паралізує все тіло. Страшна смерть чекає потерпілого через кілька годин. До того ж Рікі погрожує вбити кохану дівчину Чева.

Чев вирішує знайти Верону, щоб встигнути помститися. Крім того, особистий лікар порадив йому постійно насичувати свій організм адреналіном. Це сповільнить дію отрути. Якщо Чев зможе протриматися більше доби, велика ймовірність, що отрута повністю покине організм.

Але як змусити власний організм виробляти таку кількість адреналіну, яка дозволить вижити? Стрес, швидкість, бійки, наркотики? За цю добу, найбожевільнішу добу в житті, Чев випробує всі відомі йому способи. Фільм Адреналін онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Фільм Адреналін (2006) онлайн українською


загрузка...