300 спартанців: Відродження імперії

300 спартанців: Відродження імперії постер

300 спартанців: Відродження імперії

Назва: 300 спартанців: Відродження імперії / 300: Rise of an Empire
Рік: 2014
Жанр: Бойовик
Режисер: Ноам Муррo
Актори: Єва Ґрін, Родріґо Санторо, Джек О’Коннелл та ін.
Тривалість: 01:43:00

Опис: Сюжет фільму «300 спартанців: Відродження імперії» закручений навколо афінського полководця і державного діяча Фемистокла, який створив потужний флот і зумів дати відсіч кораблям перського царя Ксеркса.

Битва при Фермопілах забрала тисячі життів, серед яких були і мужні спартанці, не побоявшись стати на шляху ворожих сил. У жорстокого і кровожерного царя Персії по імені Ксеркс була могутня армія – тисячі воїнів билися на його стороні. Неймовірні тварини служили таємною зброєю, люди з надприродними здібностями збивали з пантелику. Але не дарма про спартанське виховання досі ходять легенди: відважні воїни безстрашно пішли за своїм царем і до останньої краплі крові захищали гірський перевал.

Цар Леонід надихнув своїх підданих на великий подвиг, який допоміг змінити хід всієї греко-перської війни. Всього лише триста воїнів проти кількох тисяч. Але вони відчайдушно боролися й забрали з собою на той світ безліч персів і їх прихильників. Міць і сила великої армії Ксеркса не зламала їх бойового духу, сам перський цар був в жаху від діянь відважних спартанців.

Але жменька сміливців не змогла зупинити навалу. Перська армія знищила хоробрих спартанців і продовжила свій кривавий шлях. Тепер головною метою Ксеркса стали горді Афіни. Саме туди спрямовує свою армію завойовник. Але йому протистоятиме потужний флот греків, яким командує Фемістокл. Фільм 300 спартанців: Відродження імперії онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

300 спартанців: Відродження імперії (2014) онлайн дивитись


загрузка...