007: Спектр

007: Спектр постер

007: Спектр

Назва: 007: Спектр / Spectre
Рік: 2015
Жанр: Бойовик, Трилер
Режисер: Сем Мендес
Актори: Деніел Крейг, Моніка Беллуччі, Крістоф Вальц, Леа Сейду, Дейв Батіста та ін.
Тривалість: 00:02:00

Короткий опис: У сюжеті триватиме дослідження минулого суперагента, його дитинства і того, як його довгий досвід роботи в MI6 вплинув на відносини з іншими персонажами. М, К’ю і Маніпенні, як і раніше, будуть сприяти Бонду у виконанні його місії. Картина починається стрімко: Бонд нападає на чийсь слід і починає активні пошуки. Найпопулярніший за всю історію кінематографа суперагент цього раз вступає в боротьбу з глобальною терористичною організацією під назвою «СПЕКТР». Запрошуємо дивитися фільм 007: Спектр онлайн на сайті КіноНаХаті.

Повний опис
Великий секретний агент британської розвідки Джеймс Бонд зіткнеться з новим ворогом, який виявиться ще сильнішим і хитрішим ніж усі, що були до нього. Забираючи свої особисті речі зі зруйнованої вибухом штаб-квартири MI6, Бонд навіть не здогадувався про те, що він у них незабаром виявить. Переглядаючи речі, він зауважує деякі моменти з минулого, на які до цього навіть не звертав уваги. Тоді 007 береться за розкриття цієї справи, намагаючись докопатися до істини і з’ясувати, що ж насправді відбувається.

Провівши невелике розслідування, Бонд розуміє, що підібрався вже близько до розгадки і це комусь дуже сильно не подобається. Незабаром він дізнається про існування таємничої терористичної організації «СПЕКТР», про яку він раніше нічого не чув. Організація приховує зловісну таємницю, пов’язану не тільки з минулим Бонда, але й з багатьма світовими подіями. Тепер герой повинен дізнатися страшну правду і викрити терористів, поки ще не занадто пізно. Фільм Джеймс Бонд 007: Спектр онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Фільм 007: Спектр (2015) онлайн українською


загрузка...