Сен та Чіхіро в полоні у духів

Сен та Чіхіро в полоні у духів (2001) онлайн дивитися українською

Сен та Чіхіро в полоні у духів

Назва: Сен та Чіхіро в полоні у духів / Sen to Chihiro no Kamikakushi
Рік: 2001
Жанр: Аніме
Режисер: Міядзакі Хаяо
Актори: Хіраґі Румі, Іріно Мію та ін.
Тривалість: 02:04:00

Короткий опис: Аніме від найвідомішого режисера японської мультиплікації є, мабуть, одним з найвідоміших картин жанру аніме, і безсумнівно є шедевром. Це єдиний анімаційний фільм, який отримав премію Оскар у номінації Кращий анімаційний фільм у 2003 році.

Історія розповідає про відважну дівчинці Тахир, яка разом зі своїми батьками потрапила в царство примар завдяки злій чаклунці. Таємничий казковий світ такий цікавий і в той же час такий ворожий, населений духами, привидами і чарівними істотами. Запрошуємо дивитися Сен та Чіхіро в полоні у духів онлайн на сайті КіноНаХаті.

Повний опис
Сюжет мультфільму розповідає про звичайну японську сім’ю. Вони вирішують переїхати в новий будинок. Зібравши речі, вони вирушають в дорогу. Але батько випадково поїхав не по тій дорозі, яка привела їх до лісу. Вони вирішили проїхати цей ліс і в кінці лісу на них чекав тунель. Вони вирішили пройти через тунель, він їх привів у старе, усіма забуте місто, здавалося, що в ньому ніхто не живе. Це було дуже дивне місто. Фільм Віднесені привидами онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Сен та Чіхіро в полоні у духів (2001) онлайн українською


загрузка...

Денис
2018-05-29 00:37:02
Красній мультик