Принцеса-мононоке

Принцеса-мононоке онлайн

Принцеса-мононоке

Назва: Принцеса-мононоке / Mononoke Hime
Рік: 1997
Жанр: Аніме
Режисер: Міядзакі Хаяо
Тривалість: 02:13:00

Короткий опис: Анімаційна історія Хаяо Міядзакі повна містичних легенд середньовічної Японії. У спробі позбутися від прокляття, яке покладено на нього збожеволілим Богом Кабанів, воїн по імені Асітака йде в ліс, де править велике божество Сісігамі. На кордоні лісу він знаходить поселення Ебосі, де знайшли свій притулок злочинці і прокажені. Злобі цих людей протистоять тварини, мешканці хащі, на чолі з Богинею-вовчицею і її вихованкою – Сан, принцесою. Запрошуємо дивитися Принцеса-мононоке онлайн на сайті КіноНаХаті.

Повний опис
Дія аніме відбуваються в середні століття в Японії. На село стародавнього народу емісі нападає величезний вепр, одержимий демоном. Захищаючи свій народ, юний принц Асітака вбиває його, але вепр встигає передати своє прокляття принцу, поранивши його руку. Провидиця села пророкує принцу смерть від нанесеної рани, але відважний Асітака вирішує відправиться на пошуки зцілення від свого смертельного прокляття. У своїй подорожі Асітака битиметься з самураями, що вбивають неповинних людей і переможе їх даром нової сили.

Він також опиниться в Залізному Місті, де ведеться протистояння між людьми під проводом злий володарки Ебосі, звірами і духами лісу. У цій чарівній країні Асітака познайомиться з прекрасною правителькою звірів, прийомною дочкою богині – вовчицею, принцесою Моноконе, яка намагається захистити свій народ від злісної Ебосі. Саме в Залізному Місті Асітака може зцілитися за допомогою Духа Лісу, який є богом життя і смерті. Але перед своїм зціленням він повинен встигнути допомогти принцесі Моноконе битися з володаркою Ебосі, яка має намір знищити Дух Лісу. Мультфільм Принцеса-мононоке онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Мультфільм Принцеса-мононоке (1997) онлайн українською


загрузка...