Могила світлячків

Могила світлячків онлайн

Могила світлячків

Назва: Могила світлячків / Hotaru no haka / Grave of the Fireflies
Рік: 1988
Жанр: Аніме
Режисер: Ісао Такахата
Актори: Цутому Тацумі, Аяно Шіраїші та ін.
Тривалість: 01:29:00

Короткий опис: Анімаційна драма по автобіографічній книзі Акіюкі Носака, що увійшла в золотий фонд кінематографії Японії. Головні герої картини – діти, яким занадто рано довелося подорослішати: вони стали жертвами Другої світової війни.

Втративши батьків, 14-річний Сейта і його сестричка Сецуко залишилися зовсім одні в нещадній реальності, повної вогню і смертей. Сейта розуміє, що тепер життя сестрички залежить від нього, і бере на себе, як дорослий, всю відповідальність за її долю. Діти ховаються у покинутому притулкові, сподіваючись тільки на свої сили. Чи вдасться їм вижити? Запрошуємо дивитися Могила світлячків онлайн на сайті КіноНаХаті.

Повний опис
Дія аніме розгортаються в кінці Другої світової війни на території Японії. У центрі сюжету – історія життя і взаємин чотирнадцятирічного хлопчика Сейта і його маленької сестрички Сецуко. В останні дні війни багато японські міста були схильні жорстоким бомбардуванням, які забрали життя безлічі безневинних людей.

В епіцентрі хаосу і жаху виявляються брат і сестра, що стали сиротами за лічені секунди. Через війну вони втратили найближчих людей і тепер залишилися одні. Будучи дитиною, Сейто змушений подорослішати і навчитися швидко приймати важливі рішення, щоб подбати про свою малятку – сестрі, яка ще занадто мала для самостійного життя. На плечі хлопчика лягає важкий тягар дорослого життя, у якому потрібно виживати, але і він ще зовсім дитина. Аніме Могила світлячків онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Могила світлячків (1998) онлайн українською


загрузка...